Povezane vesti
"Angola nikada neće priznati nezavisnost Kosova": Gašić i Laborinjo o saradnji u oblasti bezbednosti i odnosu dve zemlje
Blic 18.11.2022
Ministar unutrašnjih poslova Srbije Bratislav Gašić, sastao se danas sa ministrom unutrašnjih poslova Angole Euženiom Sezarom Laborinjom, koji je istakao da njegova zemlja nikada neće priznati jednostrano proglašenu nezavisnost Kosova. Laborinjo je… »
Ministri policija Srbije i Angole o unapređenju odnosa i kosovskom pitanju
Danas 17.11.2022
Ministri unutrašnjih poslova Srbije i Angole, Bratislav Gašić i Euženio Sezar Laborinjo, razgovarali su danas u Beogradu o unapređenju odnosa i saradnje i o kosovskom pitanju. Gašić i Laborinjo su potpisali sporazum o saradnji dva ministarstva u oblasti… »
Vesti dana »
Dilerka uhapšena u Bečeju: Pod dejstvom kokaina vozila automobil, policija joj u kući našla marihuanu i vagu!
Telegraf pre 9 minutajoš 27 povezanih
Novi Trampov rok za otvaranje Ormuskog moreuza, ubijen još jedan visoki iranski oficir
BBC News pre 3 satajoš 29 povezanih
Putevi Srbije: Ne otvarajete SMS poruke o nenaplaćenoj putarini i prekoračenju brzine
Ekapija pre 2 satajoš 21 povezana
Ne znam zašto se postavlja to pitanje: Saša Obradović uoči meča “biti ili ne biti” sa Parizom (VIDEO)
Danas pre 9 minutajoš 26 povezanih



