Povezane vesti

Izvadio novčanice na sto i pitao "koliko para hoćeš da ti stavim u grudi": Pevačica zbog njega otišla s nastupa

Izvadio novčanice na sto i pitao "koliko para hoćeš da ti stavim u grudi": Pevačica zbog njega otišla s nastupa

Mondo 18.11.2022
Pevačica Nela Bijanić se prisetila neprijatnosti na jednoj svadbi na kojoj je bila angažovana. Pevačica Nela Bijanić se prisetila neprijatnosti na jednoj svadbi na kojoj je bila angažovana Pevačica Nela Bijanić može da se pohvali višedecenijskom… »
"Stavio je hrpu para na sto i hteo da mi gurne u grudi" Zvezda granda šokirala sve ovim priznanjem, otkrila sa čime se…

"Stavio je hrpu para na sto i hteo da mi gurne u grudi" Zvezda granda šokirala sve ovim priznanjem, otkrila sa čime se…

Kurir 18.11.2022
Pevačica Nela Bijanić može da se pohvali višedecenijskom karijerom koju je izgradila bez ijednog skandala. Mada na samom početku nije bila prodorna, godine su je naučile da se lakta, što danas savetuje i svog sina Olivera koji je krenuo njenim… »
„Stavio je hrpu para na sto i hteo da ih stavi u grudi“: Pevačica o bizarnoj situaciji sa nastupa

„Stavio je hrpu para na sto i hteo da ih stavi u grudi“: Pevačica o bizarnoj situaciji sa nastupa

Nova 18.11.2022
Nela Bijanić šokirala anegdotom. Folk pevačica je dugo prisutna na estradi i ima razna iskustva na nastupima, ali jednu stvar nikako ne dozvoljava. „Jesam otišla sa dve svadbe, stvarno jesam. Ne dozvoljavam da mi se stavlja novac u nedra i u kosu… »

Vesti dana »