Povezane vesti

Dečak zbog bolesne opklade za 30 evra prebio profesora! Stručnjaci otkrili - Mnogi nastavnici ne žele da pričaju

Dečak zbog bolesne opklade za 30 evra prebio profesora! Stručnjaci otkrili - Mnogi nastavnici ne žele da pričaju

Mondo 18.11.2022
O slučajevima nasilja u školama širom Srbije oglasili su se stručnjaci. O slučajevima nasilja u školama širom Srbije oglasili su se stručnjaci. Brutalno vršnjačko nasilje se širi po školama Srbije i ostavlja bez teksta, ne samo roditelje, već… »
Učenik za opkladu od 30 evra pretukao profesora! Direktor škole u Zemunu: "Na žalost, ovde je sve otišlo dođavola"

Učenik za opkladu od 30 evra pretukao profesora! Direktor škole u Zemunu: "Na žalost, ovde je sve otišlo dođavola"

Blic 18.11.2022
Pre samo nekoliko dana javnost je šokirao snimak iz škole iz Trstenika gde se vidi kako se učenici brutalno iživljavaju nad profesorkom. U školi za dizajn kože u Beogradu juče je došlo do brutalnog vršnjačkog nasilja, a danas je Više javno… »
"Scena je bila kao u filmu: 'Isterivač đavola'" Direktor Škole za dizajn kože i dalje u šoku posle scene nasilja: "Ja sam…

"Scena je bila kao u filmu: 'Isterivač đavola'" Direktor Škole za dizajn kože i dalje u šoku posle scene nasilja: "Ja sam…

Blic 18.11.2022
"Držao sam je 20 minuta sve dok policija nije došla. Moram priznati da sam i sam bio u šoku koliko besa je bilo u toj učenici, a sama scena je izgledala kao iz filma "Isterivač đavola". Ovako za "Blic" priča direktor Tehničke škole za dizajn… »
"Otvoriću ti: Lobanju!" Brutalno vršnjačko nasilje u Školi za dizajn kože, učenica pretukla drugaricu iz odeljenja "jer…

"Otvoriću ti: Lobanju!" Brutalno vršnjačko nasilje u Školi za dizajn kože, učenica pretukla drugaricu iz odeljenja "jer…

Blic 18.11.2022
U Školi za dizajn kože u Beogradu juče je došlo do brutalnog vršnjačkog nasilja, a morali su da intervenišu i policija i Hitna pomoć. U Školi za dizajn kože na Voždovcu, juče se dogodilo brutalno vršnjačko nasilje kada je učenica prvog… »

Vesti dana »