Povezane vesti

OTKRIVAMO Pakao zvani škola u Trsteniku: Jednu nastavnicu deca toliko maltretirala da je dala otkaz i pobegla u Niš

OTKRIVAMO Pakao zvani škola u Trsteniku: Jednu nastavnicu deca toliko maltretirala da je dala otkaz i pobegla u Niš

Nova 18.11.2022
Cela Srbija, ali i šire ogorčena je zbog sramnog snimka na kom se vidi kako učenici Tehničke škole Trstenik maltretiraju profesorku engleskog jezika, koja je za Nova.rs istakla da još uvek ne može da dođe k sebi zbog traumatičnog incidenta koji… »
OTKRIVAMO Pakao zvani škola u Trsteniku: Jednu nastavnicu deca toliko maltretirala da je dala otkaz i pobegla u Niš

OTKRIVAMO Pakao zvani škola u Trsteniku: Jednu nastavnicu deca toliko maltretirala da je dala otkaz i pobegla u Niš

Nova 18.11.2022
Cela Srbija, ali i šire ogorčena je zbog sramnog snimka na kom se vidi kako učenici Tehničke škole Trstenik maltretiraju profesorku engleskog jezika, koja je za Nova.rs istakla da još uvek ne može da dođe k sebi zbog traumatičnog incidenta koji… »
Piše Jelena Bulajić: Histerični smeh iz Trstenika

Piše Jelena Bulajić: Histerični smeh iz Trstenika

Nova 18.11.2022
Jedan učenik se raspravlja s profesorkom, drugi joj prilazi iza leđa i izmiče stolicu na kojoj sedi, dok treći sve to snima. Ovo je ukratko video iz Tehničke škole u Trsteniku, koji je izazvao buru reagovanja na društvenim mrežama. Odmah su… »
Profesorka iz Trstenika koju su učenici ponižavali za Euronews Srbija: "Fizički se oporavljam, psihički mnogo teže"

Profesorka iz Trstenika koju su učenici ponižavali za Euronews Srbija: "Fizički se oporavljam, psihički mnogo teže"

Euronews 18.11.2022
Fizički se oporavljam, ali je psihički mnogo teže - ovim rečima za Euronews Srbija počinje priču profesorka engleskog jezika M.S., kojoj su u srednjoj Tehničkoj školi u Trsteniku učenici izmakli stolicu i snimali kako pada na pod, a potom taj… »
Profesorka iz Trstenika za Nova.rs: Bilo me je sramota šta sam doživela, moj sin je bio u učionici preko puta

Profesorka iz Trstenika za Nova.rs: Bilo me je sramota šta sam doživela, moj sin je bio u učionici preko puta

Nova 18.11.2022
Profesorka engleskog jezika M.S. iz Trstenika, koja je bila žrtva maltretiranja na času, kaže za Nova.rs da je doživela preveliki stres i da više od nedelju dana nakon događaja, još uvek nije potpuno svesna šta joj se dogodlilo. „Još uvek sam… »
"I dalje ne mogu da se saberem.: Moj sin je bio tada u učionici preko puta" Oglasila se profesorka iz Trstenika nad kojom su…

"I dalje ne mogu da se saberem.: Moj sin je bio tada u učionici preko puta" Oglasila se profesorka iz Trstenika nad kojom su…

Blic 18.11.2022
Nasilje u školama otelo se kontroli o čemu svedoči snimak iz Tehničke škole u Trsteniku na kom se đaci iživljavaju nad profesorkom, kojoj su izmakli stolicu i telefonom zabeležili kako pada. Nakon nečuvenog incidenta oglasili su se direktor… »
"Moj sin je bio u učionici preko puta, pobesneo je": Ponovo se oglasila maltretirana profesorka iz Trstenika

"Moj sin je bio u učionici preko puta, pobesneo je": Ponovo se oglasila maltretirana profesorka iz Trstenika

Telegraf 18.11.2022
Profesorka kaže da ju je bila sramota šta je doživela, te da zbog toga odmah nije prijavila nasilje. Profesorka engleskog jezika M.S. iz Trstenika, koja je bila žrtva maltretiranja na času, da je doživela preveliki stres i da više od nedelju dana… »
Zlatna kukavička mladež: Dripac radi što dripac vidi

Zlatna kukavička mladež: Dripac radi što dripac vidi

Vreme 18.11.2022
Pregled nedelje Iživljavanje nad slabijima najsigurniji je put za afirmaciju na naprednjačkoj skali uspeha. Zašto u takvoj atmosferi tupavi balavci iz Trstenika ne bi poverovali da će postati face ponižavanjem svoje profesorke. Da li ste vidjeli… »
Nasilnike iz Tehničke škole u najgorem slučaju čekaju dve varijante kazne, iz Unije sindikata prosvetnih radnika kažu…

Nasilnike iz Tehničke škole u najgorem slučaju čekaju dve varijante kazne, iz Unije sindikata prosvetnih radnika kažu…

Blic 17.11.2022
Video snimak usnimljen 9. novembra u Tehničkoj srednjoj školi u Trsteniku, a na kom se vidi kako učenici fizički napadaju svoju profesorku tokom trajanja časa, još jednom je pokazao kakvo je stanje u kom se trenutno nalazi naša prosveta, dok je… »
Napadnuta profesorka iz Trstenika: U školu ne mogu da idem

Napadnuta profesorka iz Trstenika: U školu ne mogu da idem

Danas 17.11.2022
„U školu trenutno ne mogu da idem. Držim se za sada, ima dana kada sam dobro, ima dana kada mi je teže, velika podrška kolega iz škole mi mnogo znači“, rekla je za „Novosti“ profesorka Tehničke škole iz Trstenika, kojoj su đaci 9… »

Vesti dana »