Povezane vesti

Kurti potvrdio da su u toku pregovori oko registarskih tablica

Kurti potvrdio da su u toku pregovori oko registarskih tablica

Slobodna Evropa 18.11.2022
Premijer Kosova Aljbin (Albin) Kurti je izjavio da je njegov zamenik Besnik (Bislimi) Bisljimi u stalnoj komunikaciji sa Briselom kako bi se rešilo pitanje registarskih tablica. Nova kriza na relaciji Priština – Beograd je nastala nakon što su… »
Kurti: Ostaje da vidimo koliko će novi pregovori o tablicama biti uspešni

Kurti: Ostaje da vidimo koliko će novi pregovori o tablicama biti uspešni

Insajder 18.11.2022
Premijer Kosova Aljbin Kurti rekao je danas u Estoniji, da je optimista po pitanju problema zamene registarskih tablica na severu Kosova i mogućih tenzija, i da njegov zamenik Besnik Bislimi o tome pregovara. Kurti je na zajedničkoj konferenciji za… »
Kurti: Optimista sam po pitanju tablica, Beograd prilično opstruktivan

Kurti: Optimista sam po pitanju tablica, Beograd prilično opstruktivan

Vesti online 18.11.2022
Premijer Kosova Aljbin Kurti rekao je u Estoniji da je optimista po pitanju problema zamene registarskih tablica na severu Kosova i mogućih tenzija, i da njegov zamenik Besnik Bisljimi o tome pregovara. Kazao je da je Bisljimi „u redovnoj i… »
Kurti: Optimista sam po pitanju problema zamene tablica na Severu, videćemo koliko će pregovori biti uspešni

Kurti: Optimista sam po pitanju problema zamene tablica na Severu, videćemo koliko će pregovori biti uspešni

Nova 18.11.2022
Premijer Kosova Aljbin Kurti rekao je u Estoniji da je optimista po pitanju problema zamene registarskih tablica na severu Kosova i mogućih tenzija, i da njegov zamenik Besnik Bisljimi o tome pregovara. Kurti je na zajedničkoj konferenciji za novinare… »
Kusari-Ljilja: Sporazum o registarskim tablicama na pomolu

Kusari-Ljilja: Sporazum o registarskim tablicama na pomolu

Vesti online 18.11.2022
Šefica poslaničke grupe Samoopredeljenje Mimoza Kusari-Ljilja rekla je da je, prema njenim informacijama, rešenje u vezi registarskih tablica na pomolu. – Što se tiče sporazuma o registarskim tablicama, obaveštena sam da ga shvataju veoma ozbiljno… »
Kurti: Još nema dogovora o tablicama, dajemo sve od sebe da održimo zakonitost i očuvamo mir

Kurti: Još nema dogovora o tablicama, dajemo sve od sebe da održimo zakonitost i očuvamo mir

Euronews 18.11.2022
Na konferenciji za medije sa premijerkom Estonije, kosovski premijer Aljbin Kurti je rekao da još uvek nema nekog dogovora oko preregistracije vozila. "Moj prvi potpredsednik Vlade je u redovnoj i intenzivnoj komunikaciji sa Briselom da se ovo pitanje… »
Kurti pali vatru zbog svojih iluzija Traži eskalaciju kako bi proterao Srbe!

Kurti pali vatru zbog svojih iluzija Traži eskalaciju kako bi proterao Srbe!

Alo 18.11.2022
Privremene prištinske institucije uvek naprave korak više ka stvaranju novih prepreka stabilizovanju situacije, ocenjuje Milovan Drecun. Održavanje lokalnih izbora u četiri opštine na severu Kosova i Metohije 18. decembra samo je još jedan u nizu… »

Vesti dana »