Povezane vesti

Preminula glumica Tatjana Beljakova

Preminula glumica Tatjana Beljakova

Politika 18.11.2022
Glumica Tatjana Beljakova, dugogodišnja članica beogradskog Ateljea 212, preminula je u 88. godini života, saopštio je njen kolega iz čuvene predstave „Radovan Treći” Milan Caci Mihailović. „Otišla je u večnost prava dama, moja draga… »
Preminula čuvena Georgina iz predstave "Radovan III"

Preminula čuvena Georgina iz predstave "Radovan III"

Telegraf 18.11.2022
- Otišla je u večnost prava dama, moja draga koleginica, moja divna partnerka, moj iskreni prijatelj Tanja Beljakova. Mir Njenoj duši - rekao je Milan Caci Mihailović. Glumica Tatjana Beljakova preminula je u 88. godini u Beogradu. Rodila se na Mljetu… »
Preminula glumica Tatjana Beljakova: Pamtimo je po ulozi Georgine iz Radovana III

Preminula glumica Tatjana Beljakova: Pamtimo je po ulozi Georgine iz Radovana III

Danas 18.11.2022
Tatjana Beljakova, glumica, preminula je u 88. godini u Beogradu. Njena najpoznatija uloga je uloga Georgine u predstavi Radovan III. Vest je objavio njen kolega, Milan Caci Mihajlović. „Otišla je u večnost prava dama, moja draga koleginica,moja… »
Preminula glumica Tatjana Beljakova, Georgina iz „Radovana III“

Preminula glumica Tatjana Beljakova, Georgina iz „Radovana III“

N1 Info 18.11.2022
Glumica Tatjana Beljakova preminula je u 89. godini u Beogradu. Bila je najpoznatija po ulozi Georgine u čuvenoj predstavi „Radovan III“ Dušana Kovačevića, u režiji Ljubomira Mucija Draškića u Ateljeu 212, podseća Nova.rs. Rođena je 1… »
Preminula glumica Tatjana Beljakova

Preminula glumica Tatjana Beljakova

Nova 18.11.2022
Dramska umetnica je preminula u 88. godiini u Beogradu. Bila je najpoznatija po ulozi Georgine u čuvenoj predstavi "Radovan III" Dušana Kovačevića u režiji Ljubomira Mucija Draškića u Ateljeu 212. Rođena je 1. januar 1934. na Mljetu. Završila je… »

Vesti dana »