Povezane vesti

Dobićete rak od stresa, prestanite da me mrzite! Karleuša pobesnela na mrežama - "Ko mi loše misli, kukala mu majka!"

Dobićete rak od stresa, prestanite da me mrzite! Karleuša pobesnela na mrežama - "Ko mi loše misli, kukala mu majka!"

Mondo 18.11.2022
Jelena Karleuša se javno obratila hejterima i svima koji je ne podržavaju i prozivaju. Jelena Karleuša se javno obratila hejterima i svima koji je ne podržavaju i prozivaju. Jelena Karleuša poznata je kao neko ko svoje misli i stavove otvoreno… »
„Zli ljudi, prekinite da me mrzite, dobićete rak od stresa“: Karleuša poslala oštru poruku pa poručila da je anđeo

„Zli ljudi, prekinite da me mrzite, dobićete rak od stresa“: Karleuša poslala oštru poruku pa poručila da je anđeo

Nova 18.11.2022
Pevačica Jelena Karleuša redovno se oglašava na svom Instagramu, a sada je novom objavom ponovo podigla prašinu na toj mreži. Naime, Jelena se oglasila i poslala poruku svojim „hejterima“, a nakon toga se obratila svima onima koji je podržavaju… »
"Zli ljudi, prestanite da me mrzite, dobićete rak od stresa!" jk nakon haosa sa Topalkom podigla prašinu objavom, evo šta…

"Zli ljudi, prestanite da me mrzite, dobićete rak od stresa!" jk nakon haosa sa Topalkom podigla prašinu objavom, evo šta…

Kurir 18.11.2022
Pevačica Jelena Karleuša redovno se oglašava na svom Instagramu, a sada je novom objavom ponovo podigla prašinu na toj mreži. Naime, Jelena se oglasila i poslala poruku svojim "hejterima", a nakon toga se obratila svima onima koji je podržavaju. -… »

Vesti dana »