Povezane vesti

Vladimir S. Kostić odlazi sa mesta predsednika SANU

Vladimir S. Kostić odlazi sa mesta predsednika SANU

RTV 18.11.2022
BEOGRAD - Akademik Vladimir S. Kostić se danas na proslavi Dana Srpske akademije nauke i umetnosti oprostio od dužnosti predsednika SANU. "Beseda ili ne, tek ovo je moje poslednje regularno obraćanje članovima SANU kao predsednika ove kuće. Nakon… »
Vladimir S. Kostić odlazi sa čela SANU

Vladimir S. Kostić odlazi sa čela SANU

Dnevnik 18.11.2022
BEOGRAD: Akademik Vladimir S. Kostić se danas na proslavi Dana Srpske akademije nauke i umetnosti oprostio od dužnosti predsednika SANU. Srpska akademija nauka i umetnosti (SANU) nastaviće da hoda, žuri, posrće, trči, pada ili maršira uporedo sa… »
Vladimir S. Kostić se oprostio od dužnosti predsednika SANU

Vladimir S. Kostić se oprostio od dužnosti predsednika SANU

Pravda 18.11.2022
Akademik Vladimir S. Kostić se danas na proslavi Dana Srpske akademije nauke i umetnosti oprostio od dužnosti predsednika SANU. "Beseda ili ne, tek ovo je moje poslednje regularno obraćanje članovima SANU kao predsednika ove kuće. Nakon osam godina… »
Vladimir Kostić odlazi sa čela SANU: "Ovo je moje poslednje obraćanje kao predsednika Akademije"

Vladimir Kostić odlazi sa čela SANU: "Ovo je moje poslednje obraćanje kao predsednika Akademije"

Euronews 18.11.2022
Akademik Vladimir S. Kostić se danas na proslavi Dana Srpske akademije nauke i umetnosti oprostio od dužnosti predsednika SANU. U besedi na Dan SANU, sumirao je svoje, ali i rezultate najviše naučne i umetničke ustanove u Srbiji navodeći da nije… »
Predsednik SANU, Kostić: Vreme je za druge, osam godina sam govorio ono što sam smatrao istinom

Predsednik SANU, Kostić: Vreme je za druge, osam godina sam govorio ono što sam smatrao istinom

Insajder 18.11.2022
Predsednik Srpske akademije nauka i umetnosti (SANU), Vladimir Kostić, rekao je da je "vreme za druge" i da je njegova današnja beseda "poslednje regularno obraćanje članovima SANU kao predsednika ove kuće". „Nakon osam godina, svojom voljom i bez… »
Kostić se neće kandidovati za novi mandat predsednika SANU

Kostić se neće kandidovati za novi mandat predsednika SANU

N1 Info 18.11.2022
Predsednik Srpske akademije nauka i umetnosti (SANU) Vladimir Kostić saopštio je da se neće ponovo kandidovati za mesto predsednika ove institucije. „Ovo je moje poslednje obraćanje. Nakon osam godina, svojom voljom i bez ikakvih pritisaka, nalazim… »
Vladimir Kostić odlazi sa čela SANU

Vladimir Kostić odlazi sa čela SANU

Sputnik 18.11.2022
Akademik Vladimir Kostić danas se, na proslavi Dana Srpske akademije nauke i umetnosti, oprostio od dužnosti predsednika Srpske akademije nauke i umetnosti. „Beseda ili ne, tek ovo je moje poslednje regularno obraćanje članovima SANU kao… »

Vesti dana »