Povezane vesti

Leđa su mi bila crna koliko me je tukao i sada ga se Plašim! Potresna ispovest majke deteta (5) koje je krvnički pretukao…

Leđa su mi bila crna koliko me je tukao i sada ga se Plašim! Potresna ispovest majke deteta (5) koje je krvnički pretukao…

Kurir 18.11.2022
Majka petogodišnjeg deteta koje je otac 12. novembra krvnički pretukao lutkom i patikom, zbog čega je istog dana uhapšen, ispričala je u potresnoj ispovesti za Kurir da je dete sada fizički dobro, ali da je u nervnom rastrojstvu. - Plašim se samo… »
FOTO Ovo je nasilnik koji je dete krvnički tukao igračkom dok je nije polomio

FOTO Ovo je nasilnik koji je dete krvnički tukao igračkom dok je nije polomio

Nova 18.11.2022
I. T. (41) iz Beograda uhapšen je juče zbog sumnje da je pretukao svoje dete (5), a kako se nezvanično navodi, on je prijavljivan i za nasilje nad svojom suprugom. Ocu I. T. koji je petogodišnje dete udarao po glavi plastičnom igračkom dok se nije… »
Ovo je nasilnik koji je pretukao svoje dete (5) u Beogradu: Krvnički ga udarao igračkom i patikom po glavi

Ovo je nasilnik koji je pretukao svoje dete (5) u Beogradu: Krvnički ga udarao igračkom i patikom po glavi

Telegraf 18.11.2022
Igračkom ga je udarao u glavu dok se nije slomila, a potom patikom, sve vreme ga je držao za kosu i čupao i naneo teške povrede. I. T. (41) iz Beograda uhapšen je juče zbog sumnje da je pretukao svoje dete (5), a kako se nezvanično navodi, on je… »
"Dete je stalno plakalo": Komšije oca koji je krvnički tukao dete (5) iznele strašne tvrdnje: "Majka je stalno nosila…

"Dete je stalno plakalo": Komšije oca koji je krvnički tukao dete (5) iznele strašne tvrdnje: "Majka je stalno nosila…

Blic 18.11.2022
"Devojčica je neprestano plakala. Iz tog stana smo čuli da se dešava nasilje, ali ne znamo detalje..." Ovako za "Blic" u šoku pričaju komšije porodice iz Beograda u kojoj je, kako se sumnja, otac I.T. (41) krvnički tukao svoju petogodišnju… »
Ovo je otac iz pakla koji je patikom i lutkom pretukao dete (5): Komšije progovorile o nasilniku iz Beograda "tukao je i…

Ovo je otac iz pakla koji je patikom i lutkom pretukao dete (5): Komšije progovorile o nasilniku iz Beograda "tukao je i…

Kurir 18.11.2022
Muškarac (41) koji je uhapšen u Beogradu zbog sumnje da je krivnički pretukao svoje dete (5) i ranije je prijavljivan policiji za nasilje, ali prema svojoj supruzi. Kako su za Kurir ispričale komšije uhapšenog Beograđanina, on živi sa suprugom i… »
"Blic" saznaje: Oca koji je krvnički tukao dete (5) igračkom i patikom, supruga dva puta prijavljivala za nasilje u porodici

"Blic" saznaje: Oca koji je krvnički tukao dete (5) igračkom i patikom, supruga dva puta prijavljivala za nasilje u porodici

Blic 18.11.2022
I.T. (41) koji je uhapšen zbog sumnje da je brutalno tukao svoje petogodišnje dete jer nije raskonilo igračke prijavljivan je ranije za nasilje u porodici, saznaje "Blic". Prema informacijama koje posedujemo, on je u dva navrata prijavljivan za… »

Vesti dana »