Povezane vesti

Aleksej navaljin ponovo prebačen u samicu kaznjeničke kolonije: Lider ruske opozicije optužio vlasti za brutalnost!

Aleksej navaljin ponovo prebačen u samicu kaznjeničke kolonije: Lider ruske opozicije optužio vlasti za brutalnost!

Kurir 18.11.2022
Ruski opozicioni lider Aleksej Navaljni saopštio je da je prebačen u samicu u Kaznenu koloniju 6 u Melehovu samo nekoliko dana pre planirane posete porodici. On je optužio Kremlj za brutalnost i rekao da vlasti to rade da bi ga ućutkale, preneo je… »
Navaljni tvrdi da je trajno prebačen u samicu: "Ograničeno mi je pravo na posetu, žele da me ućutkaju"

Navaljni tvrdi da je trajno prebačen u samicu: "Ograničeno mi je pravo na posetu, žele da me ućutkaju"

Telegraf 18.11.2022
Navaljni je bio najoštriji opozicioni kritičar ruskog predsednika Vladimira Putina. Ruski opozicioni lider Aleksej Navaljni, koji izdržava jedanaestoipogodišnju kaznu zatvora, rekao je da je trajno prebačen u samicu, kao i da su njegova prava na… »
BBC: Navaljni rekao da je trajno prebačen u samicu

BBC: Navaljni rekao da je trajno prebačen u samicu

Insajder 18.11.2022
Ruski opozicioni lider Aleksej Navaljni, koji izdržava jedanaestoipogodišnju kaznu zatvora, rekao je da je trajno prebačen u samicu, kao i da su njegova prava na posete takođe ograničena, objavio je danas Bi-Bi-Si (BBC). Navaljni je naveo da se taj… »
Navaljni tvrdi da je iz samice prebačen u minornu ćeliju

Navaljni tvrdi da je iz samice prebačen u minornu ćeliju

Danas 17.11.2022
Osuđeni ruski opozicioni lider Aleksej Navaljni izjavio je danas da je iz samice prebačen u minornu ćeliju, za jednog čoveka. Navaljni je 1. novembra prebačen u samicu, ali je u njoj mogao da bude zadržan svega 15 dana, navodi se u objavi na… »

Vesti dana »