Povezane vesti
(Ne) opravdano poskupljenje gasa (VIDEO)
Insajder 18.11.2022
Građani dugo slušaju kako je cena struje i gasa u Srbiji socijalna kategorija. To znači da je skuplja cena po kojoj se gas i struja nabavljaju, odnosno proizvode od one po kojoj se prodaju. U takvim okolnostima svaki zahtev za povećanjem cene deluje… »
Poskupljenje gasa od 11 odsto za sada prihvatljivo
Biznis.rs 18.11.2022
računica Srbijagasa nije iznenadila ni privredu ni potrošače. Izjava direktora Srbijagasa Dušana Bajatovića da bi, prema računici tog preduzeća, gas od 1. januara sledeće godine trebalo da poskupi za 11 odsto nije iznenadila predstavnike privrede i… »
Tvrdnja Bajatovića da cenu gasa treba povećati naišla na nezadovoljstvo: Da li je poskupljenje opravdano?
Danas 18.11.2022
Izjava Dušana Bajatovića, direktora Javnog preduzeća “Srbijagas” da bi od 1. januara maloprodajna cena gasa u Srbiji trebalo da se poveća za 11 odsto naišla je na nezadovoljstvo potrošačkih udruženja i sindikalnih organizacija čiji predstavnici tvrde da… »
Vesti dana »
AFET o usvojenom izveštaju o Srbiji: Svako značajno nazadovanje da se odrazi na finansijsku podršku
Insajder pre 4 satijoš 38 povezanih
Zdravko Ponoš: Diplomci iz Čacilenda kao Vučićeva prethodnica
Glas Šumadije pre 1 satjoš 82 povezane
"Nisu mogli da budu na mestu zločina": Odbačene prijave protiv trojice policajaca u slučaju ubistva na Senjaku
Newsmax Balkans pre 1 satjoš 90 povezanih
BIA savetovala Vučića da ne putuje u Crnu Goru, iz bezbednosnih razloga
Beta pre 6 minutajoš 18 povezanih




