Povezane vesti
Održana 55.sednica Gradskog veća u Zaječaru
Glas Zaječara 18.11.2022
Danas je u velikoj sali Skupštine grada Zaječara održana 55.sednica Gradskog veća, kojom je predsedavao predsednik Gradskog veća i gradonačelnik Zaječara Boško Ničić. Gradski većnici su usvojili Nacrt Odluke o utvrđivanju prosečnih cena kvadratnog metra… »
U toku je javna rasprava o budžetu opštine Rača
Ritam grada Kg 18.11.2022
Opštinsko veće opštine Rača poziva sve građane, udruženja, stručnu i ostalu javnost da se upoznaju sa radnim tekstom Nacrta Odluke o budžetu za 2023. godinu i da daju predloge, sugestije i komentare. Svoje primedbe i mišljenje na akt koji je predmet… »
U Lapovu u toku javna rasprava o porezu na imovinu
Glas Šumadije 18.11.2022
Do 22. novembra u Lapovu je u toku javna rasprava o Nacrtu Odluke o određivanju zona i najopremljenijih zona na teritoriji opštine, kao i o Nacrtu Odluke o utvrđivanju prosečnih cena kvadratnog metra odgovarajućih nepokretnosti za utvrđivanje poreza na… »
Vesti dana »
Oblačno sa kišom i snegom u planinskim predelima – promenljivo vreme širom Srbije
Glas Zaječara pre 2 satajoš 25 povezanih
Lokalni izbori u Srbiji, 10 novih trka: Ko, gde, kada i kakva je uloga 'fantomskih lista'
BBC News pre 1 satjoš 5 povezanih
Računi za struju najviše oštetili građane: Prava potrošača uglavnom samo na papiru, a najčešće ih krše komunalna preduzeća
Glas Zaječara pre 1 satjoš 2 povezane





