Povezane vesti
Stručnjaci detaljno analizirali iranske dronove koji seju strah u Ukrajini: Iz kojih zemalja potiču komponente?
Danas 18.11.2022
Istraga ukrajinske obaveštajne službe pokazala je da su iranski dronovi, koje Rusija koristi za napade na Ukrajinu, napravljeni od komponenti proizvedenih uglavnom u Americi, Evropi i Japanu. Prema izveštaju, u koji je uvid imao Vol strit džornal… »
Ukrajinci oborili iranski dron i zapanjili se kada su ga otvorili! Amerika i Izrael na nogama!
Pravda 18.11.2022
Većina komponenti iranskih dronova zaplenjenih u Ukrajini i analiziranih od strane stručnjaka proizvedene su od strane Sjedinjenih Država, Japana i drugih zapadnih zemalja - uključujući infracrvena sočiva koja su izgleda identična onima koje proizvodi… »
Vesti dana »

Stanje povređenih u nesreći kod Sremske Mitrovice nepromenjeno, osam na Intenzivnoj nezi
RTV pre 7 minutajoš 6 povezanih

(Mape) od: -2 i to u gradovima, pa do skoro +30 u jednoj nedelji! Ekstremne promene vremena: Posle vrelog afričkog vazduha stiže polarni vrtlog
Blic pre 1 satjoš 6 povezanih

Na današnji dan: Počela izgradnja Petrovaradinske tvrđave, Tadić i Dačić potpisali deklaraciju o pomirenju
Radio 021 pre 2 minutajoš 3 povezane

Vučević na osnivačkoj sednici Fondacije eparhije osečkopoljske i baranjske (video)
Blic pre 5 satijoš 1 povezana