Povezane vesti

Marija Kulić poslala poruku Goci Tržan: "Lena i Željko treba da se upoznaju, brat i sestra su"

Marija Kulić poslala poruku Goci Tržan: "Lena i Željko treba da se upoznaju, brat i sestra su"

Blic 19.11.2022
Marija Kulić, koja je priznala da je odrasla bez oca, istakla je da joj je bio veoma emotivan susret Ivana Marinkovića i njegovog sina, te se tom prilikom obratila pevačici Goci Tržan. - Rasla sam bez oca, moj otac nije živeo sa nama, a dok sam bila… »
Do juče je bio provokator, SAD ga gledam drugačije! Marija Kulić se u suzama obratila Goci Tržan, evo šta traži od nje!

Do juče je bio provokator, SAD ga gledam drugačije! Marija Kulić se u suzama obratila Goci Tržan, evo šta traži od nje!

Mondo 19.11.2022
Marija Kulić priznaje da se sve promenilo nakon što je gledala susret unuka Željka s njegovim ocem Ivanom Marinkovićem. Marija Kulić priznaje da se sve promenilo nakon što je gledala susret unuka Željka s njegovim ocem Ivanom Marinkovićem. Miljana… »
"Hvala kulićima": Ivan oduševljen zbog Željka, hvali Mariju na sva zvona, ona se istopila od sreće

"Hvala kulićima": Ivan oduševljen zbog Željka, hvali Mariju na sva zvona, ona se istopila od sreće

Blic 19.11.2022
Nakon što je video sina Željka, Ivan Marinković je priznao da je zahvalan celoj porodici Kulić koja ga je, kako kaže, lepo vaspitala. - Nisam gledao juče sve, ali sam pogledao jutros i juče. Kako se osećaš nakon što si se po prvi put da kažemo… »
"Ljubi mi ono malo, plavo čudo" ivan Marinković skakao od sreće, vrištao i plakao: Video verenicu Jelenu, a ona odmah…

"Ljubi mi ono malo, plavo čudo" ivan Marinković skakao od sreće, vrištao i plakao: Video verenicu Jelenu, a ona odmah…

Blic 18.11.2022
Ivan Marinković sinoć je prvi put proveo neko duže vreme sa sinom Željkom Kulićem, koga je dobio iz veze sa Miljanom Kulić. Svi su bili pod utiskom zbog ovog dirljivog susreta oca i sina, a pod emocijama je bila i Ivanova verenica Jelena Ilić… »
Ivan marinković prolio more suza: Progovorio o susretu sa sinom, Marija i Miljana zajecale: Najemotivniji momenat u Zadruzi

Ivan marinković prolio more suza: Progovorio o susretu sa sinom, Marija i Miljana zajecale: Najemotivniji momenat u Zadruzi

Blic 18.11.2022
U Zadruzi je pušten video-klip Ivana Marinkovića i njegovog prvog susreta sa sinom. Zadrugari su ponovo imali priliku da ogledaju jedan od najemotivnihij trenutaka, prilikom čega su mnogi bili na ivici suza. - Miljana, ti si sinoć rekla da ne znaš… »

Vesti dana »