Povezane vesti
Oblačno i hladno sa kišom, u utorak i sredu jak vetar
NoviSad.com 19.11.2022
Novi Sad – Meteorolog Nedeljko Todorović rekao je gostujući u Jutarnjem programu RTS-a da nas očekuje jača kiša i da će za kratko vreme pasti veća količina, pa je zato dato žuto upozorenje. Minimalna temperatura sutra ujutru kretaće se oko šest, a… »
Na snazi žuti meteo-alarm, upozorenje na veliku količinu padavina
RTV 19.11.2022
NOVI SAD - Meteorolog Nedeljko Todorović izjavio je da se danas sprema jača kiša i da će za kratko vreme pasti veća količina, pa je zato dato žuto upozorenje. "Ne bi trebalo da bude problema, ali građani treba da računaju na veću količinu padavina"… »
U Novom Sadu mogući lokalni pljuskovi, na snazi žuti meteo-alarm
Moj Novi Sad 19.11.2022
Republički hidrometeorološki zavod (RHMZ) upozorio je da se danas od sredine dana obilna kiša očekuje u zapadnim, centralnim i jugozapadnim delovima Srbije, uz količinu od 20 do 40 mm, na jugozapadu lokalno i do 60 mm za 24 sata. U Novom Sadu pretežno… »
Vesti dana »

Pritvor za 13 osumnjičenih u slučaju korupcije na rekonstrukciji pruge Novi Sad-Subotica
Naslovi.ai pre 25 minutajoš 54 povezane

"To su slike koje nikada ne blede": Potresna sećanja Srba prognanih u Oluji (Foto)
Mondo pre 4 minutajoš 29 povezanih

Promena vremena u Srbiji: Sunčano na istoku i jugu, nepogode u ostalim krajevima
Naslovi.ai pre 1 satjoš 40 povezanih

Pojačana kontrola brzine širom Srbije od 4. do 10. avgusta: U fokusu bezbednost pešaka
Rešetka pre 59 minutajoš 23 povezane

Ponovo jak zemljotres na Kamčatki, opasnost od cunamija, aktivirao se vulkan koji je bio miran 450 godina
NIN pre 2 satajoš 17 povezanih