Povezane vesti

Šok izdanje srpske pevačice! Marina sva u podlivima i modricama, objavila snimak s bazena - Danas mi se ne obraćajte!

Šok izdanje srpske pevačice! Marina sva u podlivima i modricama, objavila snimak s bazena - Danas mi se ne obraćajte!

Mondo 19.11.2022
Marina Visković je zabrinula pratioce s bazena, kada je pokazala povrede na nogama, ali nije otkrila o čemu se radi. Marina Visković je zabrinula pratioce s bazena, kada je pokazala povrede na nogama, ali nije otkrila o čemu se radi. Marina Visković… »
Marina Visković u podlivima i modricama: „Šta se ovde tačno desilo?“ (FOTO)

Marina Visković u podlivima i modricama: „Šta se ovde tačno desilo?“ (FOTO)

Nova 19.11.2022
Pevačica zabrinula fanove. Marina Visković je iznenadila svoje pratioce na društvenoj mreži Instagram, kada je u okviru svog storija objavila dve fotografije na kojima je pokazala kako izgledaju njene noge. Pevačica je ležala na ležaljci pored… »
(Foto) pevačica sva u modricama i podlivima! Zabrinula mnoge, pa odbrusila: "Ne obraćajte mi se, ne želim nikoga da vidim"

(Foto) pevačica sva u modricama i podlivima! Zabrinula mnoge, pa odbrusila: "Ne obraćajte mi se, ne želim nikoga da vidim"

Blic 19.11.2022
Pevačica Marina Visković, odlučila je da vikend provede na bazenu i da da sebi oduška u pauzama od nastupa. Međutim, fotografije koje je objavila, zabrinule su mnoge. Marina je, naime, slikala gole noge koje su bile pune modrica i podliva. - Danas mi… »

Vesti dana »

Alaves pobedio Hetafe u Primeri

Alaves pobedio Hetafe u Primeri

Danas pre 4 satijoš 2 povezane
Odbojkašice Srbije poražene od Kine u Ligi nacija

Odbojkašice Srbije poražene od Kine u Ligi nacija

Danas pre 6 satijoš 1 povezana
Protest na britanskim plažama zbog zagađenja vode

Protest na britanskim plažama zbog zagađenja vode

Politika pre 1 satjoš 2 povezane
Na današnji dan, 19. maj

Na današnji dan, 19. maj

B92 pre 3 satajoš 1 povezana