Povezane vesti

Ponovo goreo automobil u Novom Sadu

Ponovo goreo automobil u Novom Sadu

Moj Novi Sad 19.11.2022
U Ulici Kraljevića Marka, u subotu nekoliko sati posle ponoći, izgoreo je automobil. Nema informacija o povređenima. Prema rečima čitalaca radi se o automobilu marke krajsler, metalik sive boje. Vatrogasci su brzo stigli na lice mesta, ali je vozilo… »
Na auto u Novom Sadu bačen Molotovljev koktel: Motiv nerešeni računi, kamere zabeležile sve

Na auto u Novom Sadu bačen Molotovljev koktel: Motiv nerešeni računi, kamere zabeležile sve

Telegraf 19.11.2022
Potraga za počiniocina je u toku. Policija je na licu mesta izvršila uviđaj nakon kog će biti poznati svi detalji. U požaru koji je jutros oko 3 časa iza ponoći izbio u Ulici Kraljevića Marka ispred broja 45 u Novom Sadu, potpuno je izgoreo… »
Izgoreo automobil u Novom Sadu, požar podmetnut: "Čula se detonacija, vatra ja brzo zahvatila vozilo"

Izgoreo automobil u Novom Sadu, požar podmetnut: "Čula se detonacija, vatra ja brzo zahvatila vozilo"

Telegraf 19.11.2022
Policija je od jutros na licu mesta i vrši uviđaj nakon kog će biti poznati svi detalji. Jutros oko tri sata potpuno je izgoreo automobil ispred jednog poznatog stambenog kompleksa u Ulici Kraljevića Marka u Novom Sadu. Prema rečima očevidaca, čula… »

Vesti dana »