Povezane vesti
Južnoafrikanka otkrila šta je doživela U bolnici U Srbiji! Zbog jednog komentara Srbi u neverici: Ovo niko nije očekivao!
Kurir 19.11.2022
Marike Ike Kenard iz Južnoafričke Republike završila je u jednoj bolnici u Srbiji, a o onome što je tamo doživela progovorila je u videu na svom TikTok profilu, gde redovno deli sa pratiocima kako provodi vreme u Srbiji. "Za druge ljude ovo nije ništa… »
Južnoafrikanka završila u srpskoj bolnici pa komentarom zapalila mreže: Ovome se nismo nadali
Blic 19.11.2022
Nije tajna da srpski zdravstveni sistem ima nedostataka koji su pacijentima prouzrokovali loša iskustva zbog kojih su izgubili poverenje u medicinsko osoblje, zato ne čudi što se pozitivni utisci mlade Južnoafrikanke o tretmanu u našoj bolnici šire… »
Južnoafrikanka završila u srpskoj bolnici, pa objavila snimak: Srbi u šoku zbog onoga što je doživela -Jel nas za*ebavaš
Mondo 19.11.2022
Devojka iz Južnoafričke republike završila je u bolnici u Srbiji, a svoje utiske o našim zdravstvenom sistemu objavila je na svom Tiktoku. Devojka iz Južnoafričke republike završila je u bolnici u Srbiji, a svoje utiske o našim zdravstvenom sistemu… »
Vesti dana »
Vučić: Srbija mora da pojača prisustvo u Africi, Aziji i Latinskoj Americi
Beta pre 57 minutajoš 29 povezanih
Putevi Srbije apelovali na vozače da budu oprezni zbog očekivanog snega
Danas pre 1 satjoš 45 povezanih
GUR otkriva zašto su ubijeni policajci u Moskvi; Kremlj: Nećemo reći šta je Dmitrijev "doneo" iz SAD
RTS pre 11 minutajoš 32 povezane
Studenti u blokadi objavili gde će se sve prikupljati potpisi 28. decembra: Ukupno 89 gradova širom Srbije
Mašina pre 1 satjoš 17 povezanih




