Povezane vesti

"Javite maji da joj je otac umro": Taki završio u Urgentnom zbog Maje: "Niko se ne pita kako mi je, ne mogu da gledam sve te…

"Javite maji da joj je otac umro": Taki završio u Urgentnom zbog Maje: "Niko se ne pita kako mi je, ne mogu da gledam sve te…

Blic 19.11.2022
Taki Marinković našao se u centru skandala kada je u emisiji uživo bio pušten snimak intimnih odnosa njegove ćerke Maje i njenog dečka Bilala Brajlovića. Međutim, ovo nije jedina situacija koja Takiju nije bila draga. Više puta imao je prilike da… »
Javite maji da joj je otac umro! Taki završio u bolnici zbog ćerke, spasavali su mu život - Pozlilo mi je! Bilo je teško

Javite maji da joj je otac umro! Taki završio u bolnici zbog ćerke, spasavali su mu život - Pozlilo mi je! Bilo je teško

Mondo 19.11.2022
Otac Maje Marinković je, kako kaže, završio u Urgentnom centru zbog brige o ćerki koja se trenutno nalazi u Zadruzi. Otac Maje Marinković je, kako kaže, završio u Urgentnom centru zbog brige o ćerki koja se trenutno nalazi u Zadruzi. Nakon brojnih… »
"Javite maji da joj je otac umro..." Taki Marinković zbog ćerke završio na Urgentnom, pozlilo mu je, borili su mu se za…

"Javite maji da joj je otac umro..." Taki Marinković zbog ćerke završio na Urgentnom, pozlilo mu je, borili su mu se za…

Kurir 19.11.2022
Nakon brojnih skandala na imanju u Šimanovcima, Taki Marinković otkriva kako se osetio kada je gledao kako mu ćerku Maju Marinković napada Bilal Brajlovića. Taki je završio u bolnici nakon što je pogledao nekoliko kadrova, zbog čega su doktori… »

Vesti dana »