Povezane vesti

U gay klubu u SAD ubijeno najmanje pet osoba, 18 ranjeno

U gay klubu u SAD ubijeno najmanje pet osoba, 18 ranjeno

Slobodna Evropa 20.11.2022
Najmanje pet osoba je ubijeno, a 25 je ranjeno kada je napadač u subotu uveče upao u gej klub Kju u Kolorado Springsu, Koloradu, i počeo nasumice da puca. Prema navodima svedoka, napadaču su se suprotstavili vlasnici lokala. Uhapšen je, a policija… »
Masakr u gej klubu u SAD: Napadač uleteo i zapucao, petoro mrtvih i 18 povređenih (video)

Masakr u gej klubu u SAD: Napadač uleteo i zapucao, petoro mrtvih i 18 povređenih (video)

Kurir 20.11.2022
Pet ljudi je ubijeno, a još 18 povređeno nakon što je naoružani napadač otvorio vatru na gej klub u Kolorado Springsu. Očevici sugerišu da je u incidentu pogođeno "više ljudi" i da je bilo više žrtava. "Klub Q", gde se incident dogodio… »
Amerika, LGBT i nasilje: Najmanje petoro mrtvih u pucnjavi u gej klubu u Koloradu, gosti savladali napadača, zvaničnici…

Amerika, LGBT i nasilje: Najmanje petoro mrtvih u pucnjavi u gej klubu u Koloradu, gosti savladali napadača, zvaničnici…

Južne vesti 20.11.2022
CBS News Najmanje petoro ljudi je ubijeno, a 25 je povređeno u pucnjavi u gej klubu u američkoj državi Kolorado. Policija je privela osumnjičenog 22-godišnjeg Andersona Li Odriča. On je prvobitno bio na bolničkom lečenju povreda zadobijenih tokom… »
Policija objavila ko je osumnjičen za masakr u gej klubu u Americi

Policija objavila ko je osumnjičen za masakr u gej klubu u Americi

Telegraf 20.11.2022
Reč je o muškarcu starom 22 godine. Muškarac za koga se sumnja da je napadač u pucnjavi u noćnom gej klubu u Кolorado Springsu je 22-godišnji Anderson Li Oldrič, prenosi Independent.co.uk. Zamenik šefa policije Adrijan Vaskez potvrdio je ime… »
Identifikovan napadač iz gej kluba u Kolorado Springsu

Identifikovan napadač iz gej kluba u Kolorado Springsu

RTS 20.11.2022
Napadač koji je u gej klubu u Kolorado Springsu u SAD ubio pet, a ranio 18 ljudi, identifikovan je kao 22-godišnji Anderson Li Aldrič, navodi se u saopštenju kancelarije okružnog tužlaštva i policije. Napadač iz gej kluba "Kju" je ranjen i nalazi… »
Šanker iz gej bara preživeo masakr - "mislio sam da ću umreti!" Opisao detalje pucnjave: Bežao sam, onda je usledio šok

Šanker iz gej bara preživeo masakr - "mislio sam da ću umreti!" Opisao detalje pucnjave: Bežao sam, onda je usledio šok

Mondo 20.11.2022
Oglasio se šanker iz bara u SAD u kome se u nedelju dogodio masakr. Napadač je ubio pet ljudi, a povređeno ih je 18. Oglasio se šanker iz bara u SAD u kome se u nedelju dogodio masakr. Napadač je ubio pet ljudi, a povređeno ih je 18. Barmen u gej… »
Otkriveno ko je osumnjičen za masakr u gej klubu: Policija objavila detalje o ubici

Otkriveno ko je osumnjičen za masakr u gej klubu: Policija objavila detalje o ubici

Nova 20.11.2022
Muškarac za koga se sumnja da je napadač u pucnjavi u noćnom gej klubu u Кolorado Springsu je 22-godišnji Anderson Li Oldrič. Zamenik šefa policije Adrijan Vaskez potvrdio je ime osumnjičenog na konferenciji za novinare, nekoliko sati nakon što… »
Priveden jedan osumnjičeni za masakr: Pucao na ljude u gej klubu i usmrtio najmanje petoro

Priveden jedan osumnjičeni za masakr: Pucao na ljude u gej klubu i usmrtio najmanje petoro

Blic 20.11.2022
Pet osoba ubijeno je u subotu uveče u gej noćnom klubu u Kolorado Springsu u Koloradu, saopštila je policija. Još 18 ljudi je povređeno u masovnoj pucnjavi u klubu Kju. Policija je saopštila da je osumnjičeni, po imenu Anderson Li Oldrič, 22, u… »
Objavljen identitet osumnjičenog za masakr u gej klubu: Ranjen u pucnjavi, ranije bio osuđivan zbog pravljenja bombe

Objavljen identitet osumnjičenog za masakr u gej klubu: Ranjen u pucnjavi, ranije bio osuđivan zbog pravljenja bombe

Kurir 20.11.2022
Muškarac za koga se sumnja da je napadač u pucnjavi u noćnom gej klubu u Kolorado Springsu je 22-godišnji Anderson Li Oldrič. Breaking: Anderson Lee Aldrich was arrested for a bomb threat in 2021 and last night walked into the #ClubQ and opened fire… »
SAD: Petoro ubijenih u napadu na gej klub u Kolorado Springsu

SAD: Petoro ubijenih u napadu na gej klub u Kolorado Springsu

Insajder 20.11.2022
Najmanje petoro ljudi ubijeno je, a 18 je ranjeno rano jutros, kada je naoružani napadač otvorio vatru na gej klub u američkom Kolorado Springsu, prenela je lokalna TV stanica "KOAA". Ovu informaciju je policija potvrdila lokalnim medijima, a više… »
Amerika, LGBT i nasilje: Najmanje petoro mrtvih u pucnjavi u gej klubu u Koloradu

Amerika, LGBT i nasilje: Najmanje petoro mrtvih u pucnjavi u gej klubu u Koloradu

Danas 20.11.2022
Najmanje petoro ljudi je ubijeno, a 18 je povređeno u pucnjavi u gej klubu u američkoj državi Kolorado. Policija je privela osumnjičenog i on se nalazi na bolničkom lečenju povreda zadobijenih tokom napada. U objavi na Fejsbuku Kluab Kjua (Q) iz… »
Spremao sam se na to da me ubiju: Novi snimak sa mesta stravičnog masakra u gej klubu, policija opkolila ceo kvart (video)

Spremao sam se na to da me ubiju: Novi snimak sa mesta stravičnog masakra u gej klubu, policija opkolila ceo kvart (video)

Kurir 20.11.2022
U Kolorado Springsu u SAD dogodio se stravičan masakr, kada je nepoznati napadač otvorio vatru na gej klub prilikom čega je petoro ljudi ubijeno, a 18 povređeno. Kako prenose strani mediji, policija nikom ne dozvoljava da priđe licu mesta, a na… »
Prvi snimci sa mesta pucnjave u SAD, policija opkolila gej klub: "Spremao sam se na to da me ubiju"

Prvi snimci sa mesta pucnjave u SAD, policija opkolila gej klub: "Spremao sam se na to da me ubiju"

Telegraf 20.11.2022
Napad se dešava na Dan sećanja na transrodne osobe, koji se obeležava svake godine 20. novembra u znak sećanja na svakoga ko je ubijen kao posledica transfobije. Pet ljudi je ubijeno, a još 18 povređeno nakon što je naoružani napadač otvorio… »
Novi detalji masakra u gej klubu: Sumnja se da je ubica pucao iz snajpera, sve vrvi od policije VIDEO

Novi detalji masakra u gej klubu: Sumnja se da je ubica pucao iz snajpera, sve vrvi od policije VIDEO

Nova 20.11.2022
Na internetu su se pojavili prvi snimci stravične pucnjave u Koloradu u kojoj je stradalo najmanje petoro ljudi, dok ih je 23 ranjeno. Snimci podeljeni na društvenim mrežama pokazuju veliki broj vozila policije i Hitne pomoći, koja se nižu na ulici… »
U noćnom gej klubu u Kolorado Springsu ubijeno pet osoba, 18 ranjenih

U noćnom gej klubu u Kolorado Springsu ubijeno pet osoba, 18 ranjenih

N1 Info 20.11.2022
U noćnom gej klubu u Kolorado Springsu, u američkoj saveznoj državi Kolorado, ubijeno je pet ljudi, a povređeno 18, javili su američki mediji. Predstavnica policije u Kolorado Springsu Pamela Kastro saopštila je da je napadač uhapšen, ali nije… »
"Video sam čoveka kako leži, bio je upucan u vrat": Potresna ispovest svedoka masakra u gej klubu u Koloradu: Mislio sam da…

"Video sam čoveka kako leži, bio je upucan u vrat": Potresna ispovest svedoka masakra u gej klubu u Koloradu: Mislio sam da…

Blic 20.11.2022
Svedoci napada u kojem je pet osoba ubijeno, a još 18 povređeno u gej klubu u Kolorado Springsu opisali su strašne scene kojima su prisustvovali. Klub Kju – gde se incident dogodio – oglašava se kao „noćni klub orijentisan na odrasle koji… »
Masakr u gej klubu u Kolorado Springsu, ima mrtvih i mnogo ranjenih

Masakr u gej klubu u Kolorado Springsu, ima mrtvih i mnogo ranjenih

Nova 20.11.2022
Najmanje nekoliko ljudi je ubijeno kada je rano jutros naoružani napadač otvorio vatru na gej klub u američkom Kolorado Springsu, preneo je "Miror". Očevidac je rekao da je „nekoliko ljudi“ pogođeno iz vatrenog oružja, a strahuje se da ima… »
Petoro ubijeno u napadu na gej klub u Kolorado Springsu

Petoro ubijeno u napadu na gej klub u Kolorado Springsu

Euronews 20.11.2022
Najmanje petoro ljudi ubijeno je, a 18 ranjeno rano jutros, kada je naoružani napadač otvorio vatru na gej klub u američkom Kolorado Springsu, prenela je lokalna TV stanica "KOAA". Poručnica Pamela Kastro iz policijske uprave Kolorado Springsa rekla… »
Napad u gej klubu u Kolorado Springsu - petoro ubijenih, 18 ranjenih

Napad u gej klubu u Kolorado Springsu - petoro ubijenih, 18 ranjenih

RTS 20.11.2022
Najmanje petoro ljudi je ubijeno, a 18 je ranjeno rano jutros, kada je naoružani napadač otvorio vatru na gej klub u američkom Kolorado Springsu, prenela je lokalna TV stanica "KOAA". Pucnjava se dogodila u gej klubu u Kolorado Springsu, u američkoj… »
Pucnjava u gej klubu: Napad u Kolorado Springsu, najmanje petoro mrtvih (video)

Pucnjava u gej klubu: Napad u Kolorado Springsu, najmanje petoro mrtvih (video)

Blic 20.11.2022
Pet osoba je ubijeno, a 18 povređeno u pucnjavi u gej noćnom klubu u Kolorado Springsu, drugom po broju stanovnika gradu u američkoj državi Kolorado, saopštila je lokalna policija. Brajan Šerod, reporter KKTV 11 Njuz, rekao je da je više… »
Masakr u gej klubu u Americi: Ima mrtvih i mnogo ranjenih

Masakr u gej klubu u Americi: Ima mrtvih i mnogo ranjenih

Telegraf 20.11.2022
Još nije otkriveno u kakvom su stanju hospitalizopvani. Pet ljudi je ubijeno, a još 18 povređeno nakon što je naoružani napadač otvorio vatru na gej klub u Kolorado Springsu. Očevici sugerišu da je u incidentu pogođeno "više ljudi" i da je bilo… »

Vesti dana »