Povezane vesti

Potresne scene NA pomenu merimi NJEGOMIR: Deca neutešna jecala, a Lepa Lukić slomljena zakukala NA SAV GLAS, pala njoj u…

Potresne scene NA pomenu merimi NJEGOMIR: Deca neutešna jecala, a Lepa Lukić slomljena zakukala NA SAV GLAS, pala njoj u…

Kurir 20.11.2022
U Aleji zaslužnih građana na Novom groblju, održava se jednogodišnji pomen legendarne pevačice Merime Njegomir, a pored najbližih članova porodice i prijatelja, pojavile su se mnoge poznate ličnosti. Podsetimo, legendarna Merima Njegomir rođena… »
(Video) Tuga i bol na groblju: Godina dana od smrti Merime Njegomir - porodica slomljena, trudna ćerka u suzama

(Video) Tuga i bol na groblju: Godina dana od smrti Merime Njegomir - porodica slomljena, trudna ćerka u suzama

Blic 20.11.2022
Merima Njegomir, legendarna pevačica narodne muzike, preminula je prošle godine u 69. godini, a porodica i prijatelji okupili su se održe godišnji pomen na Novom groblju u Aleji zaslužnih građana. Među prvima su stigle Merimine ćerke Ljubica… »
Ležala sam pored tebe, budila te, štipala sam se i vrištala: Ljubica Njegomir majci uputila emotivnu poruku, suze same…

Ležala sam pored tebe, budila te, štipala sam se i vrištala: Ljubica Njegomir majci uputila emotivnu poruku, suze same…

Svet & Skandal 20.11.2022
Godišnjica smrti Merime Njegomir obeležava se danas Legenda narodne muzike Merima Njegomir napustila nas je iznenadno i prerano. Tužna vest potresla je ovdašnju javnost, ceo region, a utehe za njenu decu ‒ nema. Milica, Ljubica, Jelena i Marko bili… »
„Vrištala sam i pokušavala da te probudim“: Potresne objava ćerke Merime Njegomir godinu dana nakon njene smrti

„Vrištala sam i pokušavala da te probudim“: Potresne objava ćerke Merime Njegomir godinu dana nakon njene smrti

Nova 20.11.2022
Pevačica Merima Njegomir preminula je na današnji dan prošle godine. Merima je nekoliko dana nakon smrti sahranjena u Aleji zaslužnih građana na beogradskom Novom groblju, i to uz zvuke pesama „Što je lepo kad se neko voli“ i „Zbog tebe nikom… »
"Ležala sam pored tebe, budila te, štipala sam se i vrištala" Potresna objave ćerke Merime Njegomir godinu dana od njene…

"Ležala sam pored tebe, budila te, štipala sam se i vrištala" Potresna objave ćerke Merime Njegomir godinu dana od njene…

Kurir 20.11.2022
Save. Legendarna pevačica Merima Njegomir preminula je pre tačno godinu dana posle kraće i teške bolesti. Iza sebe je ostavila brojne hitove, tri ćerke i sina, a sada se ovim povodom njena ćerka Ljubica oglasila na svom Instagramu. "Jutros sam se… »

Vesti dana »