Povezane vesti

"Prvu noć mi je sve dala, zato se nisam ni zaljubio u nju!" Čorba oduvao Maju Marinković, zbog njegovih reči ne bi joj bilo…

"Prvu noć mi je sve dala, zato se nisam ni zaljubio u nju!" Čorba oduvao Maju Marinković, zbog njegovih reči ne bi joj bilo…

Kurir 20.11.2022
Bivši zadrugar Milan Janković Čorba progovorio je o vezi sa starletom Majom Marinković i priznao da nikada nije bio zaljubljen u nju. - Prvo veče dobijemo sve i onda mi nije zanimljivo. Zato se ja nisam zaljubio u Maju - otkrio je Čorba. Milan, koji… »
Prvu noć mi je dala sve, više nije bilo zanimljivo! Čorba raspalio po Maji Marinković - "Zato se i nisam zaljubio u nju"

Prvu noć mi je dala sve, više nije bilo zanimljivo! Čorba raspalio po Maji Marinković - "Zato se i nisam zaljubio u nju"

Mondo 20.11.2022
Milan Janković Čorba otkrio detalje odnosa sa Majom Marinković. Milan Janković Čorba otkrio detalje odnosa sa Majom Marinković. Milan Janković Čorba i Maja Marinković otpočeli su svoju romansu u Zadruzi, ali i u spoljašnjem svetu u nekoliko… »
Čorba priznao zašto se nije zaljubio u Maju Marinković!

Čorba priznao zašto se nije zaljubio u Maju Marinković!

Svet plus 20.11.2022
Milan Janković Čorba, bivši zadrugar priznao je u emisiji kod Sanje Marinković zašto se nije zaljubio u Maju Marinković! Voditeljka Sanja Marinković želela je da čuje od svojih gostiju u "Magazinu In" koje su to greške koje žene redovno prave… »

Vesti dana »