Povezane vesti

Fetel se oprostio od Formule 1: Bilo mi je zadovoljstvo, nedostajaće mi sve

Fetel se oprostio od Formule 1: Bilo mi je zadovoljstvo, nedostajaće mi sve

Radio 021 20.11.2022
Četvorostruki svetski prvak Sebastijan Fetel rekao je danas da će mu nedostajati Formula 1, nakon što je trkom u Abu Dabiju završio karijeru. "Ima važnijih stvari od vožnje u krug. Ali to volimo. Hvala vam na podršci. Naravno da će mi nedostajati… »
Ferstapen posle poslednje trke: "Teško ću ovo ponoviti..."

Ferstapen posle poslednje trke: "Teško ću ovo ponoviti..."

Sportske.net 20.11.2022
Vozač Red Bula Maks Ferstapen rekao je danas da je neverovatno zabeležiti 15. pobedu u sezoni Formule 1, kao i da će to biti dobra motivacija za narednu godinu. "Neverovatno je opet pobediti ovde. Ovo je 15. pobeda u sezoni i to je neverovatno. Bilo je… »
F1: Ferstapen pobedio na poslednjoj trci sezone u Abu Dabiju

F1: Ferstapen pobedio na poslednjoj trci sezone u Abu Dabiju

Dnevnik 20.11.2022
ABU DABI: Vozač Red Bula Holanđanin Maks Ferstapen pobedio je na Velikoj nagradi Abu Dabija, kojom je završen ovogodišnji šampionat Formule 1. Ferstapen, koji je još ranije obezbedio novu titulu u F1, trijumfom u Abu Dabiju stigao je do 35. pobede u… »
Verstapen pobedio u poslednjoj ovosezonskoj trci F1 u Abu Dabiju

Verstapen pobedio u poslednjoj ovosezonskoj trci F1 u Abu Dabiju

Beta 20.11.2022
Vozač Red Bula Maks Verstapen pobedio je danas u poslednjoj ovosezonskoj trci u Formuli 1, koja je vožena za Veliku nagradu Abu Dabija. Holandjanin je tako popravio sopstveni rekord i došao do 15. pobede u sezoni i ukupno 35. u karijeri. Drugo mesto… »
Verštapen pobedom završio sezonu

Verštapen pobedom završio sezonu

Danas 20.11.2022
Aktuelni svetski šampion Maks Ferštapen trijumfom je završio sezonu Formule 1. On je do novog trijumfa u godini došao na stazi „Jas Marina“ za VN Abu Dabija. To je bila 15. pobeda za njega u sezoni, što je novi rekord u „najbržem cirkusu na… »
Ferstapen rutinski, Lekler vicešampion, Fetel u penziji!

Ferstapen rutinski, Lekler vicešampion, Fetel u penziji!

Sport klub 20.11.2022
Vozač Red Bula Maks Ferstapen trijumfovao je na Velikoj nagradi Abu Dabija kojom je završen ovogodišnji šampionat Formule 1. Poslednja trka sezone označila je i kraj karijere za četvorostrukog svetskog šampiona Sebastijana Fetela, koji je zauzeo… »
"Spuštena zavesa" na "najbrži cirkus" - Maks potvrdio dominaciju, Fetel otišao u legendu!

"Spuštena zavesa" na "najbrži cirkus" - Maks potvrdio dominaciju, Fetel otišao u legendu!

Sportske.net 20.11.2022
Vozač Red Bula i aktuelni dvostruki šampionat sveta u Fomruli 1 Maks Ferštapen pobednik je trke za Veliku nagradu Abu Dabija kojom je okončana sezone. Ovo je bio rekordni 15. trijumf dominantnog Holanđanina u 22 trke ove godine. Trka u Abu Dabiju… »
Slavlje Ferstapena, Lekler pobedio Peresa na Fetelovom oproštaju

Slavlje Ferstapena, Lekler pobedio Peresa na Fetelovom oproštaju

N1 Info 20.11.2022
Vozač Red Bula Maks Ferstapen trijumfovao je na Velikoj nagradi Abu Dabija kojom je završen ovogodišnji šampionat Formule 1. Poslednja trka sezone označila je i kraj karijere za četvorostrukog svetskog šampiona Sebastijana Fetela, koji je zauzeo… »

Vesti dana »