Povezane vesti

Sloba Radanović otkrio kako će mu se zvati sin: Staro ime, sa jakim značenjem, a čak ga i jedan svetac nosi

Sloba Radanović otkrio kako će mu se zvati sin: Staro ime, sa jakim značenjem, a čak ga i jedan svetac nosi

Kurir 20.11.2022
Pevač Sloba Radanović otkrio je koje je ime za sina odabarao. Sloba je na početku otkrio je koliko mu je tekuća godina bila važna i koliko ga je promenila. - Godina mi je bila prelepa, predivne stvari su mi se dogodile i na privatnom i na poslovnom… »
Sloba i Jelena Radanović konačno prelomili: Ova odluka će obeležiti život njihovog sina

Sloba i Jelena Radanović konačno prelomili: Ova odluka će obeležiti život njihovog sina

Svet & Skandal 20.11.2022
Sin Slobe Radanovića poneće ovo sveto ime Sloba i Jelena Radanović kroz nekoliko meseci ostvariće se u najlepšoj životnoj ulozi. Trudna supruga popularnog pevača nedavno je otkrila na svom „Instagramu“ da će u njihovu porodicu stići jedan… »
Sloba Radanović otkrio kako će mu se zvati sin: Staro ime, sa snažnim značenjem, jedan svetac ga nosi

Sloba Radanović otkrio kako će mu se zvati sin: Staro ime, sa snažnim značenjem, jedan svetac ga nosi

Blic 20.11.2022
Sloba Radanović otkrio je koje je ime za sina odabarao. Kako kaže, ovo je bila prelepa godina za njega, a jedva čeka da se ostvari u ulozi oca. - Ovo mi je bila prelepa godina. Desilo mi se mnogo lepih stvari, i postao sam mnogo ozbiljniji. U narednoj… »

Vesti dana »