Повезане вести
Драма хероја мундијала у катару - ово још памти: Пао је на траву, изгубио ваздух, а онда је почела потера са полицијом!
Мондо 21.11.2022
Енер Валенсија је 2016. године на једном мечу прво сам од себе пао на траву, а онда је кренула права драма. Енер Валенсија је 2016. године на једном мечу прво сам од себе пао на траву, а онда је кренула права драма. Први дан… »
Бизаран случај човека који је ушао у историју фудбала /видео/
Спутник 21.11.2022
Енер Валенсија, капитен репрезентације Еквадора, ушао је у историју Мундијала и уопште фудбала пошто је постигао први гол на Светском првенству у Катару и то из једанаестерца, што досад није био случај. Али, све је могло да буде… »
Светско првенство и фудбал: Морган Фримен, ватромет, инциденти навијача и распуцани Еквадор – почео је Мундијал
Данас 20.11.2022
Светско фудбалско првенство почело је ватрометом на свечаној церемонији отварања, а могло је да се заврши и ватрометом голова у мрежи домаћина Катара. У првој утакмици Мундијала на стадиону Ал Бајт славила је селекција Еквадора… »
Рутинска победа Еквадора против домаћина Катара на Светском првенству
Данас 20.11.2022
Фудбалери Еквадора савладали су Катар са 2:0 у првом колу А групе на Светском првенству. Голове је постигао нападач Фенербахчеа и капитен ове селекције Енер Валенсија. Прво је његов гол у трећем минуту поништен због офсајда, али… »
Вести дана »
Никола Јокић 6. пут у идеалном тиму НБА лиге: Опет је исписао историју Денвер Нагетса
Мондо пре 1 сатјош 22 повезане
Адвокат Нинић открио: Убијеног Бају Нешовића спомињали као благајника Славише Кокезе у афери с паралелном царином
Правда пре 2 сатајош 7 повезаних






