Povezane vesti
Sumnjiče se da su tukli mladića i tražili mu 400 €: Optužnica za policajca iz Novog Sada i saučesnika
Telegraf 21.11.2022
Preti im kazna od 3 do 12 godina. Više javno tužilaštvo podiglo je optužnicu protiv novosadskog policajca S. S. (24) i njegovog saučesnika S. M. (21) za otmicu mladića u Bačkom Jarku. Optužnica se nalazi u sudu na potvrđivanju, a pritvor… »
Protiv novosadskog policajca i njegovog saučesnika podignuta optužnica zbog otmice mladića u Bačkom Jarku
Moj Novi Sad 21.11.2022
Više javno tužilaštvo u Novom Sadu podiglo je optužnicu protiv policajca S. S. (24) i S. M. (21) koji se sumnjiče da su 26. juna oteli 22-godišnjeg D. P. zahtevajući od njega novac, a koji je tom prilikom lakše povređen. Optužnica se, kako je za… »
"Dnevnik" saznaje: Podignuta optužnica za otmicu mladića u Bačkom Jarku
Dnevnik 21.11.2022
NOVI SASD: Više javno tužilaštvo u Novom Sadu podiglo je optužnicu protiv policajca S. S. (24) i S. M. (21) koji se sumnjiče da su 26. juna oteli dvadesetdvogodišnjeg D. P. zahtevajući od njega novac, a koji je tom prilikom lakše povređen… »
Vesti dana »

Profesorka na Fakultetu bezbednosti: Policija u Novom Sadu u velikoj meri zloupotrebljena u političke svrhe
Novi magazin pre 13 minutajoš 34 povezane

BLOG: Studentu FTN-a ponovo određen pritvor, peti dan studentskog maratona do Brisela
N1 Info pre 13 minutajoš 39 povezanih

Optužnica protiv muškarca da je za Badnje veče u Rakovici pucao u vazduh
Euronews pre 2 satajoš 29 povezanih

Ko je bivši direktor Elektroprivrede Srbije Milorad Grčić i za šta se sumnjiči
BBC News pre 1 satjoš 26 povezanih