Povezane vesti

Kosa mi se dimila, osetila sam vrelinu i videla ranu! Ispovest Dragane iz Niša koja je preživela bombaški napad u Istanbulu

Kosa mi se dimila, osetila sam vrelinu i videla ranu! Ispovest Dragane iz Niša koja je preživela bombaški napad u Istanbulu

Kurir 21.11.2022
Dragana Ristić (37) iz Niša preživela je bombaški napad u Istanbulu na trgu Taksim. Geler je pogodio u rame. Uletela je u prvu radnju nakon toga, a jedna od pet drugarica s kojima je putovala joj je rekla da joj krvari ruka. Tada je shvatila u kakvoj… »
Žardinjera mi je spasila život! Ispovest dragane koja je preživela bombaški napad: Osetila sam vrelinu, videla sam ranu

Žardinjera mi je spasila život! Ispovest dragane koja je preživela bombaški napad: Osetila sam vrelinu, videla sam ranu

Mondo 21.11.2022
Dragana Ristić iz Niša preživela je eksploziju bombe koja se desila u centru Istanbula. Dragana Ristić iz Niša preživela je eksploziju bombe koja se desila u centru Istanbula. Za emisiju Uranak na televiziji K1 ovog jutra govorila je Dragana Ristić… »
"Sela sam na žardinjeru ispod koje je bila bomba": Ispovest Nišlijke povređene u napadu u Turskoj

"Sela sam na žardinjeru ispod koje je bila bomba": Ispovest Nišlijke povređene u napadu u Turskoj

Telegraf 21.11.2022
Srpkinja ističe da nije bila svesna šta se dogodilo i bila je u potpunom bunilu. Dragana Ristić iz Niša, koja je ranjena u nedavnom bombaškom napadu u Istanbulu, ispričala je koliko joj je to iskustvo bilo traumatično, jer se ispostavilo da je… »

Vesti dana »