Povezane vesti

Srce joj je ispunjeno tugom: Nataša Bekvalac konačno progovorila kako živi, objava rasplakala porodicu i prijatelje

Srce joj je ispunjeno tugom: Nataša Bekvalac konačno progovorila kako živi, objava rasplakala porodicu i prijatelje

Svet & Skandal 21.11.2022
Instagram Nataše Bekvalac prepun je korisnih saveta ali i tužnih objava Pevačica Nataša Bekvalac odlučila je da se obrati onima koji joj redovno pišu poruke na mrežama i koji zbog njenih objava i slika, idealizuju njen lik. Instagram Nataše… »
Alis Adaktar izgubila bebu! Adamova majka sve rastužila objavom: "Prinove neće biti" Tužne vesti!

Alis Adaktar izgubila bebu! Adamova majka sve rastužila objavom: "Prinove neće biti" Tužne vesti!

Kurir 21.11.2022
Majka Adama Adaktara, Alis svojom objavom na društvenoj mreži Instagram sve je rastužila kada je saopštila da je izgubila bebu, pa je poslala emotivnu poruku koja je ohrabrila sve žene. Naime, Alis je priznala da i ako joj je rođendan ne može da… »
„Ko još slika tugu“: Nataša Bekvalac otkrila zašto nema razloga da joj zavidimo

„Ko još slika tugu“: Nataša Bekvalac otkrila zašto nema razloga da joj zavidimo

Nova 21.11.2022
Pevačica se obratila svojim obožavateljkama. Nataša Bekvalac iznenadila je poslednjom objavom na Instagramu. Naime, pevačica se emotivnom porukom obratila ženama koje se dive njenom životu i dodala da nije uvek sve kako izgleda na društvenim… »
Moj život je sve, samo ne savršen: Nataša Bekvalac otvorila dušu i iznenadila iskrenom objavom - Tuge imam u galonima!

Moj život je sve, samo ne savršen: Nataša Bekvalac otvorila dušu i iznenadila iskrenom objavom - Tuge imam u galonima!

Mondo 21.11.2022
Nataša Bekvalac se, pre svega, obratila ženama i u snažnoj poruci koju im je poslala priznala da nije ovako zamišljala svoj život. Nataša Bekvalac se, pre svega, obratila ženama i u snažnoj poruci koju im je poslala priznala da nije ovako… »

Vesti dana »