Povezane vesti

Plačući sam išla na posao, a imala sam super platu! Ana otkrila čime se pre bavila i kako je krišom došla na estradu!

Plačući sam išla na posao, a imala sam super platu! Ana otkrila čime se pre bavila i kako je krišom došla na estradu!

Mondo 22.11.2022
Pevačica Ana Sević jednom prilikom je priznala šta je radila pre nego što je kročila na estradu. Pevačica Ana Sević jednom prilikom je priznala šta je radila pre nego što je kročila na estradu. Ana Sević danas uživa sa svoje troje dece i u… »
Plata iz snova,: ali je išla plačući na posao: Evo čime se Ana Sević bavila pre pevanja

Plata iz snova,: ali je išla plačući na posao: Evo čime se Ana Sević bavila pre pevanja

Blic 22.11.2022
Pevačica Ana Sević prvi put na sceni se pojavila 2011. godine, dok se pre toga bavila potpuno drugim poslom koji nema veze sa javnošću. Naime, Ana je obavljala kancelarijski posao, ali je nije činio srećnim, pa je rešila da se upusti u pevačke… »
"Imala sam fantastičnu platu, ali sam plačući išla na posao" Ana Sević se ovim bavila pre pevanja, a onda krišom stigla…

"Imala sam fantastičnu platu, ali sam plačući išla na posao" Ana Sević se ovim bavila pre pevanja, a onda krišom stigla…

Kurir 22.11.2022
Pevačica Ana Sević jednom prilikom je priznala šta je radila pre nego što je kročila na estradu. Ana je istakla kako je imala odličnu platu, ali nije bila zadovoljna kancelarijskim poslom, pa se krišom prijavila u "Zvezde Granda". - Volim da sama… »

Vesti dana »