Povezane vesti
Iran: 40 stranih državljana pritvoreno na protestima
RTS 22.11.2022
Vlasti u Iranu okrivile su "strani faktor" za masovne proteste građana i saopštile da je 40 stranih državljana uhapšeno zbog učešća u nemirima. Portparol iranskog tužilaštva Masud Setaješi na televizijskoj konferenciji za novinare rekao je da je… »
Iran: 40 stranih državljana pritvoreno na protestima
Insajder 22.11.2022
Vlasti u Iranu koje okrivljuju "strani faktor" za masovne proteste građana danas su saopštile da je 40 stranih državljana uhapšeno zbog učešća u nemirima. „Do sada je 40 stranih državljana uhapšeno zbog učešća u protestima", rekao je… »
Iran uhapsio 40 stranih državljana zbog uloge u protestima
Slobodna Evropa 22.11.2022
Iran, koji je okrivio "strane sile" za proteste izazvane smrću žene u pritvoru moralne policije, objavio je u utorak, 22. novembra, da je 40 stranih državljana uhapšeno zbog uloge u nemirima. Protesti su zahvatili Islamsku republiku nakon smrti… »
Vesti dana »

Opozicija predlaže 'Vladu narodnog poverenja', vlast odgovara: 'Vi nemate ničije poverenje'
BBC News pre 7 satijoš 33 povezane

Dekan fizičkog fakulteta ministarki: Dođite i uhapsite ceo fakultet!
Serbian News Media pre 3 satajoš 26 povezanih

Korupcija – zajednički imenilac tragedija u Srbiji i Severnoj Makedoniji
Nova pre 36 minutajoš 62 povezane

Prvi narodni zbor održan u Loznici: ‘Vrijeme da vidimo koliko nas ima spremnih’
Al Jazeera pre 8 satijoš 19 povezanih

Ko u Srbiji ima „zvučni top“: Analiza Aleksandra Radića u novom broju Nedeljnika
Nedeljnik pre 10 satijoš 31 povezana