Povezane vesti

Rusija i Ukrajina: Ruske šaljivdžije nasamarile poljskog predsednika povodom slučaja pada rakete

Rusija i Ukrajina: Ruske šaljivdžije nasamarile poljskog predsednika povodom slučaja pada rakete

Radio 021 22.11.2022
Ruski šaljivdžija se predstavio kao francuski predsednik Makron. EPA Ruske šaljivdžije Vovan (levo) i Leksus Poljski predsednik Andžej Duda razgovarao je sa prevarantom koji se predstavio kao francuski predsednik Emanuel Makron u noći kada je raketa… »
Komičari navodno zvali Dudu posle pada rakete u Poljskoj, on rekao da "ne želi rat sa Rusijom"

Komičari navodno zvali Dudu posle pada rakete u Poljskoj, on rekao da "ne želi rat sa Rusijom"

Euronews 22.11.2022
Poljski predsednik Andžej Duda rekao je, kada je nedavno raketa pala na istok Poljske i usmrtila dve osobe, da ne bi želeo da taj incident dovede do rata sa Rusijom, prema izveštaju ruske agencije Tas. Kako je navedeno, poljski predsednik je to izjavio… »
(VIDEO) Poljski predsednik naseo na šalu ruskog komičara: „Emanuele, veoma sam oprezan, ne želim da ratujem sa Rusijom“

(VIDEO) Poljski predsednik naseo na šalu ruskog komičara: „Emanuele, veoma sam oprezan, ne želim da ratujem sa Rusijom“

Danas 22.11.2022
Poljski predsednik je poslednja žrtva ruskog komičarskog dvojca Vovan i Leksus nakon što je jedan od njih, koji se pretvarao da je francuski predsednik Emanuel Makron, razgovarao telefonom sa Andžejem Dudom kada su noćne rakete pogodile poljsko selo… »
"Emanuele, zar misliš da mi treba rat sa: Rusijom?" Ruski komičari nasamarili poljskog lidera, evo šta je rekao misleći da…

"Emanuele, zar misliš da mi treba rat sa: Rusijom?" Ruski komičari nasamarili poljskog lidera, evo šta je rekao misleći da…

Blic 22.11.2022
Poljski predsednik Andžej Duda rekao je, kada je nedavno raketa pala na istok Poljske i usmrtila dve osobe, da ne bi želeo da taj incident dovede do rata sa Rusijom, objavio je danas TASS. Poljski predsednik je to izjavio u razgovoru sa ruskim… »
Predsednik Poljske: Ne želim rat sa Rusijom

Predsednik Poljske: Ne želim rat sa Rusijom

Sputnik 22.11.2022
Poljski predsednik Andžej Duda izjavio je u razgovoru sa ruskim prankerima Vovanom i Leksusom, koji su se predstavili kao francuski predsednik Emanuel Makron, da ne želi rat za Rusijom zbog „raketnog incidenta“ koji se dogodio na teritoriji Poljske… »
Predsednik Poljske: Ne želim rat sa Rusijom

Predsednik Poljske: Ne želim rat sa Rusijom

Vesti online 22.11.2022
Poljski predsednik Andžej Duda izjavio je u razgovoru sa ruskim prenkerima Vovanom i Leksusom, koji su se predstavili kao francuski predsednik Emanuel Makron, da ne želi rat za Rusijom zbog “raketnog incidenta” koji se dogodio na teritoriji Poljske… »

Vesti dana »