Povezane vesti

Milanović zabrinut zbog najave austrijske blokade: Mi smo članica EU i NATO, nije dobro, to je boračun preko naših leđa

Milanović zabrinut zbog najave austrijske blokade: Mi smo članica EU i NATO, nije dobro, to je boračun preko naših leđa

Kurir 22.11.2022
Predsednik Hrvatske Zoran Milanović izrazio je danas zabrinutost zbog izjava iz Austrije u kojima se pominje mogućnost blokiranja ulaska Hrvatske u šengensku zonu od početka 2023. "Vidim izjave iz Austrije koje me zabrinjavaju. Mislim da je to… »
Milanović saopštio loše vesti građanima Hrvatske: Obračun preko naših leđa - sve u svemu, nije dobro

Milanović saopštio loše vesti građanima Hrvatske: Obračun preko naših leđa - sve u svemu, nije dobro

Večernje novosti 22.11.2022
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović izrazio je danas zabrinutost zbog izjava austrijskih zvaničnika o ulasku Hrvatske u Šengen. Foto: EPA/FILIP SINGER - Vidim izjave iz Austrije koje me zabrinjavaju. Mislim da je to obračun preko naših leđa među… »
Milanović o stavu Austrije: Obračun članica EU preko leđa Hrvatske

Milanović o stavu Austrije: Obračun članica EU preko leđa Hrvatske

Vesti online 22.11.2022
Hrvatski predsednik Zoran Milanović izrazio je danas zabrinutost zbog izjava austrijskih zvaničnika o ulasku Hrvatske u Šengen i misli da je, kako kaže, to obračun drugih članica EU preko leđa Hrvatske. “Vidim izjave iz Austrije koje me… »
Milanović zabrinut zbog moguće austrijske blokade proširenja Šengena

Milanović zabrinut zbog moguće austrijske blokade proširenja Šengena

Novi magazin 22.11.2022
Predsednik Hrvatske Zoran Milanović izrazio je danas zabrinutost zbog izjava iz Austrije u kojima se pominje mogućnost blokiranja ulaska Hrvatske u šengensku zonu od početka 2023. "Vidim izjave iz Austrije koje me zabrinjavaju. Mislim da je to… »

Vesti dana »