Povezane vesti

Alijev se nasmejao od srca Vučić: On je sad najpopularniji čovek u Evropi! Što ga vole, što ga mole kad su gasna velesila

Alijev se nasmejao od srca Vučić: On je sad najpopularniji čovek u Evropi! Što ga vole, što ga mole kad su gasna velesila

Kurir 23.11.2022
* Predsednik Alijev svečano dočekan himnom i plotunima, posle čega je usledio naklon predsednika srpskoj zastavi * Posle šetnje, predsednici razgovorali oči u oči iza zatvorenih vrata * Predsednici Vučić i Alijev potpisali Memorandum o strateškom… »
Predsednici Srbije i Azerbejdžana, Vučić i Alijev: Veže nas prijateljstvo i strateško partnerstvo

Predsednici Srbije i Azerbejdžana, Vučić i Alijev: Veže nas prijateljstvo i strateško partnerstvo

RTS 23.11.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primio je u zvaničnu posetu predsednika Azerbejdžana Ilhama Alijeva, sa kojima je razgovarao o svim važnim temama, među kojima su saradnja u oblasti energetike i produbljivanje partnerstva. Potpisano sedam… »
Predsednik Azerbejdžana stigao u posetu Srbiji, dočekao ga Aleksandar Vučić

Predsednik Azerbejdžana stigao u posetu Srbiji, dočekao ga Aleksandar Vučić

Telegraf 23.11.2022
Predsednika Azerbejdžana je na aerodromu, pored Vučića, dočekao i ambasador Azerbejdžana u Srbiji Kamil Hasijev. Predsednik Azerbejdžana Ilham Alijev doputovao je danas u zvaničnu posetu Srbiji, a na aerodromu "Nikola Tesla" dočekao ga je… »
Vučić: Podižemo saradnju na novi nivo, Azerbejdžan pouzdan partner

Vučić: Podižemo saradnju na novi nivo, Azerbejdžan pouzdan partner

Politika 23.11.2022
Alijev: Beograd i Baku međusobno podržavaju teritorijalni integritet. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je sa azerbejdžanskim kolegom, predsednikom Azerbejdžana Ilhamom Alijevim o svim važnim pitanjima, među kojima je i saradnja u… »
Srbija i Azerbejdžan potpisali sedam bilateralnih sporazuma

Srbija i Azerbejdžan potpisali sedam bilateralnih sporazuma

Politika 23.11.2022
U Palati „Srbija” su ceremonijalno potpisana bilateralna dokumenta Srbije i Azerbejdžana. Aleksandar Vučić i Ilham Alijev su potpisali Memorandum o osnivanju saveta o strateškom partnerstvu dve zemlje. Među potpisnicima današnjih sporazuma su i… »
Čitajte u “Vestima”: Jači smo u savezu

Čitajte u “Vestima”: Jači smo u savezu

Vesti online 23.11.2022
Ilham Alijev, predsednik Azerbejdžana koji ima poseban značaj za Srbiju u ekonomskoj saradnji i podršci u borbi za Kosovo, posetio je Beograd i predsednika Vučića. Dvojica predsednika saopštili su da je napravljen plan za godine pred nama u… »
Vučić ispratio Alijeva: I kada ih dočekuje i kada ih ispraća, Srbija je uvek ponosna na svoje prijatelje

Vučić ispratio Alijeva: I kada ih dočekuje i kada ih ispraća, Srbija je uvek ponosna na svoje prijatelje

Kurir 23.11.2022
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić ispratio je predsednika Republike Azerbejdžan Ilhama Alijeva, koji je boravio u zvaničnoj poseti Republici Srbiji. 00:27 Beograd, predsednik Srbije ispratio je predsednika Azerbejdzana - I kada ih dočekuje… »
Beta: Migovi Vojske Srbije dočekali avion Alijeva

Beta: Migovi Vojske Srbije dočekali avion Alijeva

N1 Info 23.11.2022
Avioni "mig 29" vojnog vazduhoplovstva Srbije dočekali su, pri ulasku u vazdušni prostor Srbije, avion predsednika Azerbejdžana Ilhama Alijeva, saznaje agencija Beta u Ministarstvu odbrane Srbije. Nalete tih vojne letilica su videli i čuli i mnogi… »
Vučić: Alijev obećao da će ponovo posetiti Srbiju (foto)

Vučić: Alijev obećao da će ponovo posetiti Srbiju (foto)

Blic 23.11.2022
Predsednik Aleksandar Vučić priredio je danas svečani ručak u čast predsednika Azerbejdžana Ilhama Alijeva, koji boravi u zvaničnoj poseti Srbiji. Vučić je saopštio da je od predsednika Alijeva dobio obećanje da će ponovo posetiti Srbiju. -… »
Srbija i Azerbedžan osnivaju savet za strateško partnerstvo

Srbija i Azerbedžan osnivaju savet za strateško partnerstvo

Beta 23.11.2022
Srbija i Azerbejdžan formiraće Savez za strateško partnerstvo u cilju efikasnog rešavanja prioritetnih pitanja od zajedničkog interesa i podizanja bilateralnih odnosa strateškog partnerstva na kvalitativno novi nivo. Formiranje Saveza dogovoreno… »
Srbija sa Azerbejdžanom potpisala sporazum o strateškom partnerstvu

Srbija sa Azerbejdžanom potpisala sporazum o strateškom partnerstvu

Slobodna Evropa 23.11.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić i predsednik Azerbejdžana potpisali su 23. novembra u Beogradu Memorandum o osnivanju Saveta za strateško partnerstvo te zemlje. Alijev boravi u zvaničnoj poseti Srbiji a tokom njegove posete potpisano je više… »
Zajednička izjava Vučića i Alijeva: Produbljivanje strateškog partnerstva

Zajednička izjava Vučića i Alijeva: Produbljivanje strateškog partnerstva

Dnevnik 23.11.2022
BEOGRAD: Predsednici Srbije i Azerbejdžana, Aleksandar Vučić i Ilham Alijev razgovarali su danas o perspektivama razvoja odnosa dve zemlje i, pozivajući se na Deklaraciju o prijateljskim odnosima i strateškom partnerstvu, potpisanu u Bakuu iz 2013. i… »
Vučić: Ljubomoran sam na Alijeva, mene zovu samo da me lupe po glavi zbog Kosova

Vučić: Ljubomoran sam na Alijeva, mene zovu samo da me lupe po glavi zbog Kosova

N1 Info 23.11.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić dočekao je predsednika Azerbejdžana Iljhama Alijeva ispred Palate Srbija. Alijevu je priređen svečan doček sa bataljonom počasne garde i deset počasnih plotuna, a nakon bilateralnih sastanaka, potpisano je sedam… »
Alijev: Moje i Vučićevo prijateljstvo osnov za razvoj odnosa dve zemlje

Alijev: Moje i Vučićevo prijateljstvo osnov za razvoj odnosa dve zemlje

Novi magazin 23.11.2022
Predsednik Azerbejdžana Ilham Alijev izjavio je danas u Beogradu da njegove prijateljske veze sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem osnovni uslov za razvoj odnosa dve zemlje. "Predsednik Vučić i ja smo vezani prijateljskim vezama i to je osnovni… »
Predsednici Srbije i Azerbejdžana potpisali zajedničku izjavu: Jačanje saradanje i negovanje političkog dijaloga

Predsednici Srbije i Azerbejdžana potpisali zajedničku izjavu: Jačanje saradanje i negovanje političkog dijaloga

Danas 23.11.2022
Na poziv predsednika Srbije Aleksandra Vučića, predsednik Azerbejdžana Ilham Alijev, boravio je danas u zvaničnoj poseti Srbiji. Dva predsednika su tom prilikom potpisala zajedničku izjavu. Predsednik Srbije i predsednik Azerbejdžana razgovarali su… »
Srbija i Azerbejdžan potpisali sedam sporazuma

Srbija i Azerbejdžan potpisali sedam sporazuma

Danas 23.11.2022
Predstavnici Srbije i Azerbejdžana potpisali su danas u Beogradu sedam bilateralnih sporazuma. Predsednici Srbije i Azerbejdžana Aleksandar Vučić i Ilham Alijev potpisali su u Palati Srbija, po završetku sastanka delegacija na najvišem nivou… »
Vučić: Mene zovu iz Evrope samo da me lupe po glavi zbog Kosova, ljubomoran sam na Alijeva

Vučić: Mene zovu iz Evrope samo da me lupe po glavi zbog Kosova, ljubomoran sam na Alijeva

Nova 23.11.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić dočekao je predsednika Azerbejdžana Iljhama Alijeva ispred Palate Srbija. Alijevu je priređen svečan doček sa bataljonom počasne garde i deset počasnih plotuna, a nakon bilateralnih sastanaka, potpisano je sedam… »
Alijev: Moje i Vučićevo prijateljstvo osnov za razvoj odnosa dve zemlje, potpisano više sporazuma

Alijev: Moje i Vučićevo prijateljstvo osnov za razvoj odnosa dve zemlje, potpisano više sporazuma

Insajder 23.11.2022
Predsednik Azerbejdžana Ilham Alijev izjavio je danas u Beogradu da su njegove prijateljske veze sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem osnovni uslov za razvoj odnosa dve zemlje. "Predsednik Vučić i ja smo vezani prijateljskim vezama i to je… »
Srbija i Azerbejdžan osnivaju savet za strateško partnerstvo

Srbija i Azerbejdžan osnivaju savet za strateško partnerstvo

Insajder 23.11.2022
Predsednici Srbije i Azerbejdžana Aleksandar Vučić i Ilham Alijev su danas u Beogradu potpisali Memorandum o osnivanju saveta za strateško partnerstvo dve države. Vučić je rekao da su prethodno imali odlične razgovore o raznim temama… »
Avion predsednika Azerbejdžana pratili: MIG-ovi Ovako je Ilham Alijev stigao u Beograd (video)

Avion predsednika Azerbejdžana pratili: MIG-ovi Ovako je Ilham Alijev stigao u Beograd (video)

Blic 23.11.2022
Predsednik Azerbejdžana Ilham Alijev stigao je u zvaničnu posetu Srbiji, a po ulasku u našu zemlju, njegov avion dočekali su srpski MIG-ovi. Nakon sletanja na aerodrom, Alijeva je dočekao i predsednik Srbije Aleksandar Vučić, nakon čega je usledio… »
Predsednik Azerbejdžana u poseti Srbiji: Potpisano sedam bilateralnih sporazuma

Predsednik Azerbejdžana u poseti Srbiji: Potpisano sedam bilateralnih sporazuma

Euronews 23.11.2022
Predsednik Azerbejdžana Ilham Alijev doputovao je u zvaničnu posetu Srbiji, a na aerodromu "Nikola Tesla" dočekao ga je predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Alijev je u Beograd sleteo oko 10 sati, a na beogradskom aerodromu je dočekan uz crveni tepih… »
Vučić: Ilhman Alijev je sada najpopularniji čovek u Evropi

Vučić: Ilhman Alijev je sada najpopularniji čovek u Evropi

Danas 23.11.2022
Ilhman Alijev je sada najpopularniji čovek u Evropi, sada je najdarži gost oni koji nikada pre nisu imali vremena za njega, ali sada sve zanima „njegov“ gas, rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić na zajedničkoj konferenciji za novinare sa… »
Svečani doček ispred Palate "Srbija": Vučić ugostio predsednika Azerbejdžana (video)

Svečani doček ispred Palate "Srbija": Vučić ugostio predsednika Azerbejdžana (video)

Blic 23.11.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić dočekao je ispred Palate "Srbija" predsednika Azerbejdžana Ilhama Alijeva, koji je stigao u zvaničnu posetu Srbiji. Vučić je Alijeva dočekao na aerodromu, a potom i na svečanoj ceremoniji ispred Palate "Srbija"… »
"Naši odnosi se od danas podižu na novi nivo": Potpisano 7 bilateralnih sporazuma sa Azerbejdžanom, Vučić najavio i radnu…

"Naši odnosi se od danas podižu na novi nivo": Potpisano 7 bilateralnih sporazuma sa Azerbejdžanom, Vučić najavio i radnu…

Blic 23.11.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas se sastao sa predsednikom Azerbejdžana Ilhamom Alijevim, koji se nalazi u zvaničnoj poseti Srbiji. Predsednik Azerbejdžana je nakon svečanog dočeka imao sastanak u četiri oka sa Vučićem, kao i plenarni… »
Ovako su čuvari srpskog neba dopratili predsednika Azerbejdžana u Beograd

Ovako su čuvari srpskog neba dopratili predsednika Azerbejdžana u Beograd

Telegraf 23.11.2022
Predsednik Azerbejdžana Alijev danas je stigao u posetu Srbiji. Avioni MiG-29 pratili su avion predsednika Azerbejdžana, koji je danas stigao u posetu Srbiji. Na snimku na početku teksta vidi se kako MiG-ovi lete pored aviona predsednika Azerbejdžana… »
Snažne detonacije uplašile Beograđane: Otkrivamo o čemu je reč

Snažne detonacije uplašile Beograđane: Otkrivamo o čemu je reč

Nova 23.11.2022
Zbog zvanične posete Beogradu predsednika Azerbejdžana Ilhama Alijeva ispaljeni su počasni plotuni. Oko 10:30 sati Beograda začuli su prvi prasak, nakon čega je usledio čitav niz. Deo svečanog dočeka za azerbejdažnskog predsednika je počasna… »
Predsednik Azerbejdžana doputovao u posetu Srbiji

Predsednik Azerbejdžana doputovao u posetu Srbiji

Danas 23.11.2022
Predsednik Azerbejdžana Ilham Alijev počeo je danas posetu Srbiji sastankom sa predsednikom Aleksandrom Vučićem. Nakon svečanog dočeka ispred Palate Srbija počinje sastanak dvojice zvaničnika nakon čega će biti održan plenarni sastanak… »
Srpski migovi dopratili alijeva: Pogledajte doček za predsednika Azerbejdžana (video)

Srpski migovi dopratili alijeva: Pogledajte doček za predsednika Azerbejdžana (video)

Kurir 23.11.2022
BEOGRAD - Azerbejdžanski predsednik Ilham Alijev, koji boravi u zvaničnoj poseti Srbiji, dočekan je uz sve državne počasti. Pošto je reč o prijatelju Srbije i državniku najvišeg ranga, šefa azerbejdžanske države dočekali su migovi Vojske… »
Predsednik Azerbejdžana stigao u posetu Srbiji

Predsednik Azerbejdžana stigao u posetu Srbiji

Dnevnik 23.11.2022
BEOGRAD: Predsednik Azerbejdžana Ilham Alijev doputovao je danas u zvaničnu posetu Srbiji, a na aerodromu "Nikola Tesla" dočekao ga je predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Alijev je u Beograd sleteo oko 10 sati, a na beogradskom aerodromu je dočekan… »
Prestiž: Alijeva zbog gasa zove cela Evropa, a on danas dolazi u Beograd!

Prestiž: Alijeva zbog gasa zove cela Evropa, a on danas dolazi u Beograd!

Kurir 23.11.2022
Predsednik Azerbejdžana je poslednjih meseci zbog gasa postao poželjan partner za mnoge evropske države. Značajno je što dolazi baš u posetu Beogradu, ocenjuju sagovornici Kurira. Lider Azerbejdžana Ilham Alijev danas dolazi u zvaničnu posetu… »
Predsednik Azerbejdžana stigao u posetu Srbiji

Predsednik Azerbejdžana stigao u posetu Srbiji

Insajder 23.11.2022
Predsednik Azerbejdžana, Ilham Alijev, doputovao je danas u zvaničnu posetu Srbiji, a na aerodromu "Nikola Tesla" dočekao ga je predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Alijev je u Beograd sleteo oko 10 sati, a na beogradskom aerodromu je dočekan uz… »
Vučić sutra sa predsednikom Azerbejdžana u Beogradu

Vučić sutra sa predsednikom Azerbejdžana u Beogradu

Blic 22.11.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ugostiće sutra predsednika Azerbejdžana Ilhama Alijeva, koji dolazi u zvaničnu posetu Srbiji. Ceremonija svečanog dočeka azerbejdžanskog predsednika biće održana ispred Palate ''Srbija'', nakon čega će… »

Vesti dana »