Povezane vesti
Energetski i trgovački sektor podstakli Wall Street indekse
Biznis.rs 23.11.2022
s&p 500 na najvišem nivou u poslednja dva i po meseca. Wall Street je u utorak zabeležio najveći rast indeksa S&P 500 u poslednja dva i po meseca, jer su ulagače ohrabrili dobri poslovni rezultati maloprodajnog lanca Best Buy i rast cena nafte, što je… »
Azijska tržišta: Rast indeksa, trgovina suzdržana
Blic 23.11.2022
Na azijskim su berzama cene deonica porasle, pa tako prate jučerašnji rast Wall Streeta, no trguje se suzdržano jer se ulagači plaše novih restrikcija protiv covida-19 u Kini, što bi usporilo oporavak ekonomije. MSCI indeks azijsko-pacifičkih deonica… »
Energetski i trgovački sektor potaknuli Wall Street
SEEbiz 23.11.2022
NEW YORK - Na Wall Streetu je u utorak S&P 500 indeks dosegnuo najvišu razinu u dva i pol mjeseca, jer su ulagače ohrabrili dobri poslovni rezultati trgovačkog lanca Best Buy i rast cijena nafte, što je podržalo energetski sektor. Dow Jones ojačao je… »
Vesti dana »
Rubio o najosetljivijem pitanju u odnosu SAD i Kine: "Politika Vašingtona prema Tajvanu nepromenjena"
Blic pre 1 satjoš 33 povezane
Đedović Handanović: Srbija će ponudu za NIS dati MOL-u do kraja dana, očekujemo odgovor u ponedeljak
Forbes pre 27 minutajoš 28 povezanih
'Armagedon': Novi ruski napad na Kijev, više od 20 poginulih, među njima i dete
BBC News pre 23 minutajoš 19 povezanih
Vremenska prognoza Srbije za 15. maj 2026: sunčano pre podne, pljuskovi i grmljavina popodne
Naslovi.ai pre 20 minutajoš 21 povezana




