Povezane vesti

"Imala sam za stan blizu centra, sad nemam ni za periferiju" Marija pre korone planirala da kupi nekretninu, sad se kaje

"Imala sam za stan blizu centra, sad nemam ni za periferiju" Marija pre korone planirala da kupi nekretninu, sad se kaje

Mondo 23.11.2022
Marija iz Beograda je htela da kupi stan pre korone, sačekala je ipak još malo, ali sad se gorko kaje! Marija iz Beograda je htela da kupi stan pre korone, sačekala je ipak još malo, ali sad se gorko kaje! Marija iz Beograda radi godinama u… »
Kupiti stan ili čekati da cena padne: Marija je pre dve godine bila u dilemi, a danas gleda u proseku 700 evra skuplje…

Kupiti stan ili čekati da cena padne: Marija je pre dve godine bila u dilemi, a danas gleda u proseku 700 evra skuplje…

Blic 23.11.2022
"Pre korone sam imala ušteđevinu za kupovinu manjeg stana u blizini centra, ali sam odlučila da sačekam još malo i obezbedim novac za veću nekretninu u centru Beograda. Danas se gorko kajem zbog toga jer sada ni sa većom ušteđevinom ne mogu da… »
Pre korone imala sam za stančić blizu centra ali rekoh da sačekam malo! Marija se sad gorko kaje: Više nemam ni za…

Pre korone imala sam za stančić blizu centra ali rekoh da sačekam malo! Marija se sad gorko kaje: Više nemam ni za…

Kurir 23.11.2022
Čekati ili ne: Evo i saveta za sve koji imaju spreman keš za stan. BEOGRAD - "Pre korone sam imala ušteđevinu za manji stan blizu centra, ali sam odlučila da sačekam još malo sa kupovinom i prikupim za veću nekretninu i u samom centru. Danas se… »

Vesti dana »