Povezane vesti

Dragan Đilas: Izvinjavam se Beograđanima što sam Aleksandra Šapića postavio za svog pomoćnika

Dragan Đilas: Izvinjavam se Beograđanima što sam Aleksandra Šapića postavio za svog pomoćnika

Pravda 23.11.2022
Predsednik stranke slobode i pravde Dragan Đilas izvinio se građanima Beograda što je u vreme kada je vodio glavni grad, prihvatio da Aleksandar Šapić bude pomoćnik gradonačelnika. Đilas je na Tviteru podelio snimak izjave aktuelnog… »
Đilas se izvinio Beograđanima što mu je Šapić bio pomoćnik (VIDEO)

Đilas se izvinio Beograđanima što mu je Šapić bio pomoćnik (VIDEO)

Danas 23.11.2022
Dragan Đilas, lider Stranke slobode i pravde i bivši gradonačelnik Beograda, na Tviteru je uputio izvinjenje Beograđanima što je svojevremeno aktuelnog gradonačelnika Aleksandra Šapića postavio za svog pomoćnika. Đilas je u objavi i podelio… »
Đilas se izvinio Beograđanima što mu je Šapić bio pomoćnik

Đilas se izvinio Beograđanima što mu je Šapić bio pomoćnik

N1 Info 23.11.2022
Predsednik stranke slobode i pravde Dragan Đilas izvinio se građanima Beograda što je u vreme kada je vodio glavni grad, prihvatio da Aleksandar Šapić bude pomoćnik gradonačelnika. Đilas je na Tviteru podelio snimak izjave aktuelnog… »
Đilas se izvinio Beograđanima što mu je Šapić bio pomoćnik

Đilas se izvinio Beograđanima što mu je Šapić bio pomoćnik

Nedeljnik 23.11.2022
Printscreen/YouTube/Newsmax Adria Predsednik stranke slobode i pravde Dragan Đilas izvinio se građanima Beograda što je u vreme kada je vodio glavni grad, prihvatio da Aleksandar Šapić bude pomoćnik gradonačelnika. Đilas je na Tviteru podelio… »
Đilas: Izvinjavam se Beograđanima što sam prihvatio da Šapića postavim za svog pomoćnika

Đilas: Izvinjavam se Beograđanima što sam prihvatio da Šapića postavim za svog pomoćnika

Nova 23.11.2022
Predsednik stranke slobode i pravde Dragan Đilas izvinio se građanima Beograda što je u vreme kada je vodio glavni grad, prihvatio da Aleksandar Šapić bude pomoćnik gradonačelnika. Đilas je na Tviteru podelio snimak izjave aktuelnog… »
Đilas poručio Beograđanima: Izvinite što mi je Šapić bio pomoćnik

Đilas poručio Beograđanima: Izvinite što mi je Šapić bio pomoćnik

Radio 021 23.11.2022
Predsednik Stranke slobode i pravde Dragan Đilas izvinio se građanima Beograda što je u vreme kada je vodio glavni grad prihvatio da Aleksandar Šapić bude pomoćnik gradonačelnika. Đilas je na Tviteru podelio snimak izjave aktuelnog gradonačalnika… »

Vesti dana »