Povezane vesti

Odluka o učenicima koji su maltretirali profesorku u Trsteniku: Nastavničko veće još zaseda

Odluka o učenicima koji su maltretirali profesorku u Trsteniku: Nastavničko veće još zaseda

Kurir 23.11.2022
Iako su neki mediji objavili da je Nastavničko veće Tehničke škole u Trsteniku donelo odluku da đake koji su maltretirali profesorku izbaci iz škole, slučaj nasilja nad profesorkom još nema zvanični epilog. Naime, sednica Nastavničkog veća… »
Doneta odluka o učenicima koji su maltretirali profesorku u Trsteniku: Jedan se ispisao, evo šta će biti sa ostalima!

Doneta odluka o učenicima koji su maltretirali profesorku u Trsteniku: Jedan se ispisao, evo šta će biti sa ostalima!

Kurir 23.11.2022
Učenik I.K. (17), koji je snimao incident sa profesorkom u Tehničkoj školi u Trsteniku se ispisao iz ove škole, saznaje se sa sednice Nastavničkog veća. I za njega, kao i za učenika koji je izmakao stolicu profesorki N.Ž. (17) i za učenika M.M… »
U Trsteniku dvojica đaka isključena iz škole, treći se ispisao

U Trsteniku dvojica đaka isključena iz škole, treći se ispisao

Dnevnik 23.11.2022
TRSTENIK: Na sednici Nastavničkog veća Tehničke škole u Trsteniku, jednoglasno je danas usvojen predlog da zbog incidenta sa nastavnicom engleskog jezika, dvojica učenika budu isključena iz škole, dok je treći učenik podneo zahtev i sam se… »
Nastavničko veće donelo odluku o učenicima iz Trstenika, koji su počinili nasilje nad profesorkom

Nastavničko veće donelo odluku o učenicima iz Trstenika, koji su počinili nasilje nad profesorkom

Telegraf 23.11.2022
Nastavničko veće potvrdiće odluku o učenicima posle sastanka u 14 časova. Nastavničko veće Tehničko škole iz Trstenika donelo je odluku da se učenici koji su izmakli stolicu i sve to snimali, isključe iz ove škole, a ona će biti potvrđena… »
Srce mi je puno, hvala svima koji su bili uz mene: Prve reči profesorke iz Trstenika nakon odluke o učenicima

Srce mi je puno, hvala svima koji su bili uz mene: Prve reči profesorke iz Trstenika nakon odluke o učenicima

Telegraf 23.11.2022
Učenici čija je žrtva bila profesorka M.S. biće isključeni iz škole. "Srce mi je puno, hvala svima koji su bili uz mene", prve su reči profesorke M. S. iz Trstenika koja je bila žrtva učenika, a u vezi sa kojima je danas nastavničko veće donosi… »
Tehnička škola u Trsteniku saopštila: Dva učenika isključena, jedan se ispisao

Tehnička škola u Trsteniku saopštila: Dva učenika isključena, jedan se ispisao

Nova 23.11.2022
Danas je održana sednica Nastavničkog veća Tehničke škole u Trsteniku, a škola se kasno popodne oglasila saopštenjem, u kojem se navodi da je usvojen predlog da dva učenika koja su učestvovala u nasilju nad profesorkom budu isključena iz škole… »
Trstenik: Nastavničko veće predložilo isključenje nasilnih učenika iz škole

Trstenik: Nastavničko veće predložilo isključenje nasilnih učenika iz škole

N1 Info 23.11.2022
Jednoglasnom odlukom Nastavničko veće Tehničke škole u Trsteniku donelo je predlog da se trojica učenika koja su maltretirala profesorku engleskog, isključe iz škole. Konačnu odluku treba da donese direktor, ali prema saznanjima N1, to se neće… »
Ova kazna sledi nasilnim đacima iz Trstenika: Nastavničko veće donelo odluku

Ova kazna sledi nasilnim đacima iz Trstenika: Nastavničko veće donelo odluku

Blic 23.11.2022
Nastavničko veće Tehničke škole iz Trstenika predložilo je da se sva tri učenika, koji su na času izmakli stolicu profesorki i sve to snimali, isključe iz ove škole. Kako je Blicu rečeno u Školskoj upravi Kruševac, kojoj pripada i ova škola… »
Odluka o kažnjavanju učenika iz Trstenika na čekanju! Otkrivamo šta se sad dešava, oglasila se i profesorka koju su…

Odluka o kažnjavanju učenika iz Trstenika na čekanju! Otkrivamo šta se sad dešava, oglasila se i profesorka koju su…

Kurir 23.11.2022
Jednoglasnom odlukom Nastavničko veće Tehničke škole u Trsteniku donelo je predlog da se trojica učenika koja su maltretirala profesorku engleskog, najstrožije kazne, a to je isključenje iz škole, saznaje Kurir. - Konačnu odluku treba da donese… »
"Želim da ja budem poslednja žrtva": Prve reči profesorke iz Trstenika nakon odluke o isključenju nasilnika iz škole

"Želim da ja budem poslednja žrtva": Prve reči profesorke iz Trstenika nakon odluke o isključenju nasilnika iz škole

Blic 23.11.2022
Nastavničko veće Tehničke škole iz Trstenika danas je donelo odluku da se učenici koji su maltretirali nastavnicu i sve to snimali, isključe iz ove škole, a nakon njihove odluke oglasila se i profesorka koja je bila žrtva, te objasnila šta za nju… »
Dva učenika izbačena, jedan se sam ispisao! Nastavničko veće donelo odluku o đacima koji su maltretirali profesorku

Dva učenika izbačena, jedan se sam ispisao! Nastavničko veće donelo odluku o đacima koji su maltretirali profesorku

Mondo 23.11.2022
Na sednici Nastavničkog veća škole u Trsteniku jednoglasno usvojen predlog da se dvojica učenika isključe iz škole zbog vršnjačkog nasilja, dok je treći učenik podneo zahtev i ispisao se. Na sednici Nastavničkog veća škole u Trsteniku… »
Usvojena odluka da se dvojica učenika isključe iz škole u Trsteniku: Jedan se ispisao sam

Usvojena odluka da se dvojica učenika isključe iz škole u Trsteniku: Jedan se ispisao sam

Telegraf 23.11.2022
U saopštenju se navodi da predstoji verifikacija ove odluke - dvojica učenika su isključena dok je treći prethodnog dana podneo zahtev i ispisao se iz škole. Na sednici Nastavničkog veća škole u Trsteniku jednoglasno usvojen predlog da se dvojica… »
Predloženo da đaci koji su maltretirali nastavnicu u Trsteniku budu isključeni iz škole: Konačnu odluku donosi direktor

Predloženo da đaci koji su maltretirali nastavnicu u Trsteniku budu isključeni iz škole: Konačnu odluku donosi direktor

Nova 23.11.2022
Jednoglasnom odlukom Nastavničko veće Tehničke škole u Trsteniku donelo je predlog da se trojica učenika isključe iz škole, saznaje Nova.rs. Konačnu odluku treba da donese direktor, ali prema našim saznanjima to se neće desiti danas. U… »
Nastavničko veće Tehničke škole u Trsteniku: Isključenje za tri učenika koja su maltretirala profesorku

Nastavničko veće Tehničke škole u Trsteniku: Isključenje za tri učenika koja su maltretirala profesorku

Danas 23.11.2022
Nastavničko veće Tehničke škole u Trsteniku jednoglasno je odlučilo da trojica učenika koja su učestvovala u maltretiranju profesorke engleskog jezika treba da budu isključena iz škole, nezvanično je potvrđeno Danasu posle sednice Nastavničkog… »
Nastavnica koju su maltretirali đaci u Trsteniku oglasila se o odluci škole: Za mene nije gotovo, čekam Tužilaštvo

Nastavnica koju su maltretirali đaci u Trsteniku oglasila se o odluci škole: Za mene nije gotovo, čekam Tužilaštvo

Nova 23.11.2022
Nastavno veće Tehničke škole u Trsteniku danas je predložilo da trojica đaka koji su maltretirali i izmakli stolicu nastavnici engleskog budu izbačeni iz škole. Konačnu odluku, ipak, donosi direktor škole. U prvoj izjavi za Nova.rs nastavnica… »
Trstenik, Nastavničko veće predložilo direktoru isključenje učenika iz škole zbog nasilja nad profesorkom

Trstenik, Nastavničko veće predložilo direktoru isključenje učenika iz škole zbog nasilja nad profesorkom

RTS 23.11.2022
Slučaj nasilja nad profesorkom u Tehničkoj školi Trsenik još nema zvanični epilog. Sednica Nastavničkog veća održava se danas, ali se ne zna kada će biti doneta odluka o izricanju mere trojici učenika koji su profesorki izvukli stolicu, snimili… »
Jedan će biti izbačen, evo šta će biti sa ostalima! Detalji nastavničkog veća škole u Trsteniku - uskoro zvanična…

Jedan će biti izbačen, evo šta će biti sa ostalima! Detalji nastavničkog veća škole u Trsteniku - uskoro zvanična…

Mondo 23.11.2022
Nastavničko veće srednje tehničke škole u Trsteniku je donelo konačnu odluku o učenicima koji su maltretirali svoju profesorku Mariju Stevanović. Nastavničko veće srednje tehničke škole u Trsteniku je donelo konačnu odluku o učenicima koji su… »
Slučaj ponižavanja profesorke u Trsteniku: Nastavničko veće traži isključenje iz škole za trojicu đaka

Slučaj ponižavanja profesorke u Trsteniku: Nastavničko veće traži isključenje iz škole za trojicu đaka

Euronews 23.11.2022
Stav nastavničkog veća Tehničke škole u Trsteniku je da se isključe iz škole trojica učenika koji su ponižavali profesorku engleskog jezika. Kako saznajemo u školi nastavničko veće je po ovom pitanju bilo jednoglasno.Nakon stava nastavničkog… »
Nastavničko veće: Isključiti učenike iz škole zbog nasilja nad profesorkom

Nastavničko veće: Isključiti učenike iz škole zbog nasilja nad profesorkom

Insajder 23.11.2022
Slučaj nasilja nad profesorkom u Tehničkoj školi Trsenik još nema zvanični epilog. Sednica Nastavničkog veća održava se danas, kada se očekuje izricanje mere trojici učenika koji su profesorki izvukli stolicu, snimili telefonom i objavili na… »
Preokret: Sednica na kojoj se odlučuje o sudbini nasilnika iz Trstenika tek počinje, odluka o izbacivanju još nije doneta

Preokret: Sednica na kojoj se odlučuje o sudbini nasilnika iz Trstenika tek počinje, odluka o izbacivanju još nije doneta

Nova 23.11.2022
Sednica na kojoj će biti odlučeno o sudbini trojice učenika iz škole u Trsteniku koji su nastavnici izmakli stolicu počinje u 12.15. saznaje Nova.rs. Prethlodno, beogradski mediji objavili su da su učenici izbačeni iz škole, međutim kako je… »
Čeka se odluka o učenicima iz Trstenika koji su ponižavali profesorku: Nastavničko veće danas, očekuje se isključenje

Čeka se odluka o učenicima iz Trstenika koji su ponižavali profesorku: Nastavničko veće danas, očekuje se isključenje

Euronews 23.11.2022
Sednica nastavničkog veće Tehničke škole u Trsteniku, na kojoj će biti doneta odluka o kazni za učenike koji su ponižavali profesorku engleskom zakazana je za danas u 12.15 sati. Kako se očekuje, i kako je rekao i ministar prosvete Branko Ružić… »
Nakon odluke nastavničkog veća, oglasila se profesorka iz Trstenika

Nakon odluke nastavničkog veća, oglasila se profesorka iz Trstenika

Dnevnik 23.11.2022
Nakon što je nastavničko veće Tehničke škole iz Trstenika donelo odluku da se učenici koji su maltretirali nastavnicu i sve to snimali, isključe iz ove škole, oglasila se i profesorka koja je bila njihova žrtva. Profesorka Marija kaže da joj je… »
Maltretirali profesorku u školi - ovako će ih kazniti? Nastavničko veće se sastaje o slučaju nasilja u Trsteniku!

Maltretirali profesorku u školi - ovako će ih kazniti? Nastavničko veće se sastaje o slučaju nasilja u Trsteniku!

Mondo 23.11.2022
Profesorku iz Trstenika su trojica đaka maltretirala i snimala u školi, a još uvek nije odlučeno kakva ih kazna čeka. Profesorku iz Trstenika su trojica đaka maltretirala i snimala u školi, a još uvek nije odlučeno kakva ih kazna čeka. Iako su… »
Nastavničko veće škole u Trsteniku zaseda kako će kazniti đake koji maltretirali profesorku

Nastavničko veće škole u Trsteniku zaseda kako će kazniti đake koji maltretirali profesorku

Danas 23.11.2022
Nastavničko veće Tehničke škole iz Trstenika danas donosi odluku o učenicima koji su izmakli stolicu nastavnici i sve to snimali, prenosi B92. Navodi se da je profesorka M. S. rekla za taj portal da sednica počinje u 12.15, a da će konačna odluka… »
Oglasila se profesorka koju su učenici maltretirali! Nastavničko veće uskoro donosi odluku, a ovo su prve reči Marije

Oglasila se profesorka koju su učenici maltretirali! Nastavničko veće uskoro donosi odluku, a ovo su prve reči Marije

Mondo 23.11.2022
Nakon odluke nastavničkog veća srednje tehničke škole u Trsteniku da se isključe učenici, oglasila se žrtva stravičnog nasilja, profesorka Marija Stevanović. Nakon odluke nastavničkog veća srednje tehničke škole u Trsteniku da se isključe… »
Kakva je sudbina đaka izbačenih iz škole u Trsteniku? Janković: Može im se zabraniti upis u drugu školu i ponavljaće…

Kakva je sudbina đaka izbačenih iz škole u Trsteniku? Janković: Može im se zabraniti upis u drugu školu i ponavljaće…

Kurir 23.11.2022
Nastavničko veće Tehničke škole iz Trstenika donelo je odluku da se učenici koji su izmakli stolicu i sve to snimali, isključe iz ove škole. Aktiv direktora osnovnih i srednjih škola u Trsteniku juče je najoštrije osudio nasilje koje se dogodilo… »
Poznata kazna za učenike nasilnike iz Trstenika: Nastavničko veće donelo odluku

Poznata kazna za učenike nasilnike iz Trstenika: Nastavničko veće donelo odluku

Nova 23.11.2022
Nastavničko veće Tehničke škole iz Trstenika donelo je odluku da se učenici koji su izmakli stolicu profesorki i sve to snimali, isključe iz ove škole. Podsetimo, učenici su snimali nasilje nad profesorkom engleskog u školi u Trsteniku. Oni su je… »
Učenici koji su izmakli stolicu profesorki isključeni iz škole

Učenici koji su izmakli stolicu profesorki isključeni iz škole

RTV 23.11.2022
TRSTENIK - Nastavničko veće Tehničko škole iz Trstenika donelo je danas odluku da se učenici koji su izmakli stolicu profesorki i sve to snimali, isključe iz škole, objavile su Večernje novosti u onlajn izdanju. Društvenim mrežama prošle… »
Srce mi je puno, hvala svima koji su bili uz mene: Prve reči profesorke iz Trstenika nakon odluke o učenicima

Srce mi je puno, hvala svima koji su bili uz mene: Prve reči profesorke iz Trstenika nakon odluke o učenicima

iKragujevac 23.11.2022
"Srce mi je puno, hvala svima koji su bili uz mene", prve su reči profesorke Marije Stevanović iz Trstenika koja je bila žrtva učenika, a u vezi sa kojima je danas nastavničko veće donelo odluku da se oni isključe iz Tehničke škole. Profesorka… »
Odlučeno: Đaci iz Trstenika će zbog nasilja nad nastavnicom biti izbačeni iz škole

Odlučeno: Đaci iz Trstenika će zbog nasilja nad nastavnicom biti izbačeni iz škole

Radio 021 23.11.2022
Nastavničko veće Tehničke škole iz Trstenika donelo je odluku da se učenici koji su izmakli stolicu profesorki engleskog i sve to snimali, isključe iz ove škole. U incidentu koji se odigrao 9. novembra u popodnevnoj nastavi, učestvovala su tri… »
Ružić: Očekujem da učenici iz Trstenika budu izbačeni iz škole

Ružić: Očekujem da učenici iz Trstenika budu izbačeni iz škole

iKragujevac 23.11.2022
Ministar prosvete Branko Ružić izjavio je da očekuje da će sva tri učenika iz Trstenika, koji su izmakli stolicu nastavnici i sve to snimali mobilnim telefonom, do kraja nedelje biti kažnjeni najstrožom kaznom – isključenjem iz škole. Branko… »
Ružić: Očekujem da će do kraja nedelje đaci iz Trstenika biti izbačeni iz škole

Ružić: Očekujem da će do kraja nedelje đaci iz Trstenika biti izbačeni iz škole

Radio 021 23.11.2022
Ministar prosvete Branko Ružić izjavio je da očekuje da će sva tri učenika iz Trstenika zbog nasilja nad nastavnicom do kraja nedelje biti kažnjeni isključenjem iz škole. Ružić je rekao da su u međuvremenu roditelji jednog od učenika dostavili… »
Roditelj učenika koji je maltretirao nastavnicu u Trsteniku dostavio školi nalaz za dete

Roditelj učenika koji je maltretirao nastavnicu u Trsteniku dostavio školi nalaz za dete

Danas 22.11.2022
Roditelj jednog od učenika Tehničke škole u Trsteniku, prvi put se u ponedeljak pojavio u školi, iako su ga pisanim putem ranije obavestili o događaju i potrebi da se izjasni o incidentu koji se dogodio sa nastavnicom engleskog jezika M.S. Prema… »

Vesti dana »