Povezane vesti

"Mesi i moj otac ne mogu da se porede!" Sin Dijega Maradone otkrio razliku između Lea i slavnog fudbalera

"Mesi i moj otac ne mogu da se porede!" Sin Dijega Maradone otkrio razliku između Lea i slavnog fudbalera

Večernje novosti 23.11.2022
ARGENTINA je razočarala u prvoj utakmici na Mundijalu. Prva zvezda "gaučosa" Lionel Mesi našao se na udaru kritika, a Dijego Maradona Junior, sin legendarnog fudbalera, smatra da člana PSŽ-a ne treba porediti sa njegovim ocem. FOTO: AP/Tanjug On je u… »
Izjava maradoninog sina odjekuje planetom: Oni koji porede Mesija i mog oca nemaju pojma o fudbalu!

Izjava maradoninog sina odjekuje planetom: Oni koji porede Mesija i mog oca nemaju pojma o fudbalu!

Kurir 23.11.2022
Dijego Maradona Junior, sin legendarnog "El Pibea" smtra da Lionel Mesi i njegov otac ne mogu da se porede. Mesi je stigao u Katar po trofej trofej prvaka sveta, ali sapleo se već na prvom koraku. Gaučosi su se propisno izblamirali na startu Mundijala… »
Sin Dijega Maradone: Mesi i moj otac ne mogu da se porede

Sin Dijega Maradone: Mesi i moj otac ne mogu da se porede

RTS 23.11.2022
Dijego Maradona junior, sin legendarnog "El Pibea", naveo je da je pogrešno stavljati kapitenu Argetine Leu Mesiju teret na leđa posle poraza od Saudijske Arabije, prenose argentinski mediji. Leo Mesi igra svoje poslednje svetsko prvenstvo za Argentinu… »
Baš se naljutio Maradonin sin: Moj otac i Mesi ne mogu da se porede

Baš se naljutio Maradonin sin: Moj otac i Mesi ne mogu da se porede

Alo 23.11.2022
Oni koji porede Dijega Armanda Maradonu i Lionela Mesija uopšte se ne razumeju u fudbal, izjavio je sin bivšeg selektora argentinske reprezentacije Dijego Maradona junior, prenose argentinski mediji. Mesi se našao na meti kritika, posle poraza… »

Vesti dana »