Povezane vesti

Ivana (32) izdalo srce, a njegovi nisu imali novac da ga sahrane: Mladićevo telo danima ležalo u kapeli!

Ivana (32) izdalo srce, a njegovi nisu imali novac da ga sahrane: Mladićevo telo danima ležalo u kapeli!

Kurir 23.11.2022
Ivan je iznenada preminuo od srca, a njegova porodica nije imala 180.000 neophodnih za njegovu sahranu. Na Instagram grupi "Grupa Krnjača, Kotež, Borča, Ovča, Padinska skela" juče je objavljen apel u kojem se mole svi oni koji prate ovu stranicu da… »
"Ovo mi je druga: Tragedija...." Neutešna baka mladića iz Borče za čiju sahranu je sakupljen novac: "Pola srca mi je crno…

"Ovo mi je druga: Tragedija...." Neutešna baka mladića iz Borče za čiju sahranu je sakupljen novac: "Pola srca mi je crno…

Blic 23.11.2022
Ivan S. (32), koji je iznenada preminuo pre nedelju dana usled moždanog udara, sahranjen je danas u 13 časova na Novom groblju zahvaljujući svojim komšijama i prijateljima, kao i žiteljima više beogradskih naselja sa leve obale Dunava. Ivanova… »
Ivan (32) iznenada preminuo od moždanog udara, porodica nije imala za sahranu: Beograđani se odmah organizovali

Ivan (32) iznenada preminuo od moždanog udara, porodica nije imala za sahranu: Beograđani se odmah organizovali

Mondo 23.11.2022
Ivan S. (32) je iznenada preminuo od moždanog udara, a njegova porodica nažalost nije imala novca za njegovu sahranu. U pomoć su uskočili stanovnici Borče neverovatnim gestom humanosti. Ivan S. (32) je iznenada preminuo od moždanog udara, a njegova… »

Vesti dana »