Povezane vesti

"Bili smo sirotinja i beda, primetio sam da joj smetam": Ovako je Puriša Đorđević govorio o najvećoj ljubavi - mileni…

"Bili smo sirotinja i beda, primetio sam da joj smetam": Ovako je Puriša Đorđević govorio o najvećoj ljubavi - mileni…

Blic 23.11.2022
Srpski filmski režiser i scenarista Mladomir Puriša Đorđević preminuo je u 99. godini života. Pored bogate karijere, zanimljiv je bio i njegov privatni život, pa je tako Puriša bio prvi muž pokojne glumice Milene Dravić. Kako je sam rekao jednom… »
Puriša Đorđević bio je prvi muž Milene Dravić! Brak je trajao kratko, ali je ostala njegova najveća ljubav: Jedino je…

Puriša Đorđević bio je prvi muž Milene Dravić! Brak je trajao kratko, ali je ostala njegova najveća ljubav: Jedino je…

Kurir 23.11.2022
Vest o smrti slavnog večitog mladića srpskog filma, Puriše Đorđevića, za Kurir je potvrdio njegov veliki prijatelj Ljubiša Ristić. O njegovom delu i stvaralaštvu mnogo se zna, ali malo ko pamti da je njegova najveća ljubav bila još jedna… »
Slavnoj glumici je bio prvi suprug: Kako je Puriša Đorđević govorio o Mileni Dravić

Slavnoj glumici je bio prvi suprug: Kako je Puriša Đorđević govorio o Mileni Dravić

Telegraf 23.11.2022
Puriša je oženio Milenu davne 1960. godine, ali njihov brak nije puno trajao. Mladomir Puriša Đorđević, koji je preminuo u 99. godini, bio je svojevremeno u braku sa slavnom glumicom Milenom Dravić. Tačnije, bio je njen prvi suprug. Puriša je… »

Vesti dana »