Povezane vesti

Ivan za čiju sahranu je skupljan novac ispraćen na večni počinak Baka mladića neutešna: Prvo sam sina izgubila, a sada i…

Ivan za čiju sahranu je skupljan novac ispraćen na večni počinak Baka mladića neutešna: Prvo sam sina izgubila, a sada i…

Kurir 23.11.2022
Ivan S. (32), koji je iznenada preminuo pre nedelju dana usled moždanog udara, sahranjen je danas u 13 sati na Novom groblju, zahvaljujući komšijama i prijateljima, ali i žiteljima više beogradskih naselja sa leve obale Dunava. Ivanova porodica… »
„Ivan mi je obećao da će ići kod lekara, ali nije stigao“: Neutešna baka preminulog mladića za kog su komšije…

„Ivan mi je obećao da će ići kod lekara, ali nije stigao“: Neutešna baka preminulog mladića za kog su komšije…

Nova 23.11.2022
Ivan S. (32), koji je iznenada preminuo pre nedelju dana usled moždanog udara, sahranjen je danas u 13 časova na Novom groblju zahvaljujući svojim komšijama i prijateljima, kao i žiteljima više beogradskih naselja sa leve obale Dunava. Ivanova… »
Mladi sve više umiru od šloga, ivana (32) je iznenada udarila kap: Ovo su prvi simptomi koji ukazuju na moždani udar!

Mladi sve više umiru od šloga, ivana (32) je iznenada udarila kap: Ovo su prvi simptomi koji ukazuju na moždani udar!

Kurir 23.11.2022
Srbiju je potresla priča o mladom Beograđaninu Ivanu S koji je, nažalost, iznenada preminuo u 32. godini od posledica moždanog udara. Njegova porodica nije imala čak ni za sahranu, ali su se žitelji Borče, gde je ovaj mladi čovek živeo, ujedinili… »
Ivan (32) iznenada umro, a njegovo telo danima bilo u kapeli jer porodica nije imala novca: Sahranjen zahvaljujući…

Ivan (32) iznenada umro, a njegovo telo danima bilo u kapeli jer porodica nije imala novca: Sahranjen zahvaljujući…

Nova 23.11.2022
Žitelji naselja sa leve obale Dunava pokazali su ponovo da imaju ogromno srce i da su tu jedni za druge kada je pomoć najpotrebnija. Ovaj put ujedinila ih je smrt Ivana S. (32) koji je iznenada preminuo usled moždanog udara, a kako njegova porodica… »

Vesti dana »