Povezane vesti
Unicef: Sve više dece na Haitiju zaraženo kolerom
RTS 23.11.2022
Oko 40 odsto zaraženih kolerom na Haitiju su deca, pri čemu je devet od 10 slučajeva prijavljeno u oblastima gde vlada glad, prenosi AP. Sve veći broj dece na Haitiju boluje od kolere zbog porasta neuhranjenosti, saopštio je danas UNICEF. "Sada je… »
UNICEF upozorava: Sve više dece na Haitiju zaraženo kolerom
Telegraf 23.11.2022
Oko 40 odsto slučajeva zaraženih kolerom u toj zemlji su deca. Sve veći broj dece na Haitiju boluje od kolere zbog porasta neuhranjenosti, saopštio je danas UNICEF. Oko 40 odsto slučajeva zaraženih kolerom u toj zemlji su deca, pri čemu je devet od 10… »
UNICEF: Sve više dece na Haitiju zaraženo kolerom, skoro polovina obolelih mlađa od 15 godina
Euronews 23.11.2022
Sve veći broj dece na Haitiju boluje od kolere zbog porasta neuhranjenosti, saopštio je danas UNICEF. Oko 40 odsto slučajeva zaraženih kolerom u toj zemlji su deca, pri čemu je devet od 10 slučajeva prijavljeno u oblastima gde vlada glad, prenosi AP… »
Vesti dana »
Pucaju gromovi! Ovaj deo Srbije već na udaru obilnih pljuskova: preti i nevreme
Telegraf pre 1 satjoš 23 povezane
Skoro neko ovoliko nije bio blizu Đokoviću: Siner na pragu istorije, pao Medvedev!
Hot sport pre 37 minutajoš 23 povezane
RTS doneo odluku pred finale Evrovizije 2026. Dragana Kosjerina se neće javiti iz Beograda, usledila velika promena
Blic pre 3 minutajoš 19 povezanih





