Povezane vesti

Asano: Četiri i po godine sam se spremao za ovaj dan…

Asano: Četiri i po godine sam se spremao za ovaj dan…

Sport klub 23.11.2022
Japanski reprezentativac Takuma Asano doneo je golom u sredu pobedu svojoj selekciji u duelu sa Nemačkom i kompletirao jedno od većih iznenađenja u dosadašnjem toku katarskog Svetskog prvenstva. Posle velikog uspeha na društvenim mrežama Asano je… »
Oglasio se junak Japana: „Četiri i po godine sam radio za ovaj dan!“

Oglasio se junak Japana: „Četiri i po godine sam radio za ovaj dan!“

Hot sport 23.11.2022
Ovo će pamtiti celi život! Takuma Asano, sadašnji fudbaler Bohuma, a nekadašnji igrač Partizana, najzaslužniji je za današnji senzacionalan preokret Japana protiv Nemačke (2:1). Uz pobedu Saudijske Arabije nad Argentinom ovo je svakako najveće… »
Hansi flik? A, šta je to?! Hit snimak Takume Asana posle Nemačke - o ovoj izjavi priča ceo svet! Video

Hansi flik? A, šta je to?! Hit snimak Takume Asana posle Nemačke - o ovoj izjavi priča ceo svet! Video

Mondo 23.11.2022
Japanski fudbaler koji je pogodio za pobedu protiv Nemaca stigao je u centar pažnje zbog jednog starog video snimka. Japanski fudbaler koji je pogodio za pobedu protiv Nemaca stigao je u centar pažnje zbog jednog starog video snimka. Senzaciju na… »
Piksi prizvao pobedu Japana protiv Nemačke: „Ajde nek ih dobiju, pa ćemo lako za ostalo!“ (video)

Piksi prizvao pobedu Japana protiv Nemačke: „Ajde nek ih dobiju, pa ćemo lako za ostalo!“ (video)

Hot sport 23.11.2022
Japanci naravno obožavaju selektora Srbije. Japan je danas napravio novo veliko iznenađenje na Svetskom prvenstvu u Kataru, tako što je savladana Nemačka rezultatom 2:1. Pogodak za trijumf Japanaca, postigao je nekadašnji fudbaler Partizana Takuma… »
Oduvek su bili gospoda: Japanci i pored velikog slavlja nisu zaboravili da pospreme tribine za sobom! (foto) (video)

Oduvek su bili gospoda: Japanci i pored velikog slavlja nisu zaboravili da pospreme tribine za sobom! (foto) (video)

Hot sport 23.11.2022
Njihovi fudbaleri ih obradovali. Za najveću senzaciju dana na Mundijalu, pobrinuli su se Japanci koji su savladali reprezentaciju Nemačke sa 2:1. Utakmica se igrala na stadionu Halifa pred više od 42 hiljade gledalaca. Jedan od najzaslužnijih za ovu… »
Rugao se asanu, ex napadač Partizana ga obrukao: Bahati Nemac sad žali zbog ovoga! (video)

Rugao se asanu, ex napadač Partizana ga obrukao: Bahati Nemac sad žali zbog ovoga! (video)

Mondo 23.11.2022
Rudiger je pomislio da mu Asano ne može ništa, a i te kako može! Rudiger je pomislio da mu Asano ne može ništa, a i te kako može! Japanska reprezentacija napravila je senzaciju na Svetskom prvenstvu, jer je pobedila Nemačku 2:1 posle preokreta… »

Vesti dana »