Povezane vesti

(Video) "ceo život sam strepeo da će mi javiti da mi se ćerka predozirala": Milić Vukašinović o najbolnijem trenutku u…

(Video) "ceo život sam strepeo da će mi javiti da mi se ćerka predozirala": Milić Vukašinović o najbolnijem trenutku u…

Blic 23.11.2022
U emisiji "Na terapiji sa Slavicom Đukić Dejanović" poznati roker Milić Vukašinović ispričao je kako je saznao da mu se ćerka predozirala i priznao da je upravo to bila njegova strepnja tokom čitavog života. - Kada imaš pravog narkomana u… »
(Video) "uvalio sam se u kokain": Milić Vukašinović iskreno o supruzi koja ga je izvukla iz pakla: "Rekao sam joj da ne…

(Video) "uvalio sam se u kokain": Milić Vukašinović iskreno o supruzi koja ga je izvukla iz pakla: "Rekao sam joj da ne…

Blic 23.11.2022
Roker Milić Vukašinović gost je emisije "Na terapiji sa Slavicom Đukić Dejanović" koja se emituje u sredu u 22 h samo na Blic televiziji, na MTS kanalu 115 kada je govorio o najtežim trenucima u životu, ali o tome kako je uspeo da se skine sa… »
"Nisam mogao da pretpostavim da će prvo da se ubode iglom u venu": Milić Vukašinović o pokojnoj ćerki kojoj je stalno slao…

"Nisam mogao da pretpostavim da će prvo da se ubode iglom u venu": Milić Vukašinović o pokojnoj ćerki kojoj je stalno slao…

Blic 23.11.2022
Poznati roker Milić Vukašinović radovao se rođenju ćerke iako je svojoj prvoj suprugi rekao da ne želi da imaju decu. Kada je ona već porasla saznao je i da je počela da se drogira i pokušao da joj pomogne, ali bezuspešno. Pokojna ćerka Milića… »

Vesti dana »