Povezane vesti

Selektor Kanade: Pokazali da pripadamo ovde

Selektor Kanade: Pokazali da pripadamo ovde

Sport klub 24.11.2022
Fudbalska reprezentacija Kanade nije razočarala na prvom meču grupne faze na Svetskom prvenstvu u Kataru, iako je minimalnim rezultatom poražena od favorizovane Belgije. Selektor Kanade Džon Herdman bio je ponosan na partiju koju su pružili njegovi… »
De Brujne se zbunio, ovaj trofej nije zaslužio!

De Brujne se zbunio, ovaj trofej nije zaslužio!

Sportske.net 24.11.2022
Fudbaleri Belgije sinoć su sa rezultatom 1:0 savladali Kanadu u prvom kolu grupe F Mundijala u Kataru. "Crveni đavoli" su rezultatski opravdali ulogu velikog favorita, ali je na terenu situacija bila znatno drugačija. Kanađani su dominirali, stvorili… »
De Brujne iskren o priznanju za najboljeg igrača meča: Ne znam zašto sam dobio ovu nagradu, možda zbog svog imena! (foto)

De Brujne iskren o priznanju za najboljeg igrača meča: Ne znam zašto sam dobio ovu nagradu, možda zbog svog imena! (foto)

Hot sport 24.11.2022
Belgija je slavila protiv Kanade pogotkom Bačuaija u finišu prvog poluvremena, a priznanje za najboljeg igrača utakmice dobio je igrač Mančester Sitija, Kevin De Brujne. Pored strelca jedinog pogotka, golman ekipe, Tibo Kurtoa je odbranio… »
Borjan: Iznenađenja neće biti, Srbija će pobediti Brazil

Borjan: Iznenađenja neće biti, Srbija će pobediti Brazil

Nova 24.11.2022
Porazom je Milan Borjan, golman Crvene zvezde i reprezentacije Kanade, počeo takmičenje na Svetskom prvenstvu. Direktno izveštavanje iz Katara donosi vam m&m’s. Od njegovog tima bolja je bila Belgija (0:1), ali slika koju smo gledali na terenu govori… »
Milan Borjan veruje u Srbiju: Večeras će biti na stadionu uz Orlove! (foto)

Milan Borjan veruje u Srbiju: Večeras će biti na stadionu uz Orlove! (foto)

Hot sport 24.11.2022
Reprezentacija Kanade je poražena sinoć od Belgije rezultatom 1:0 u okviru prvog kola grupne faze, a Milan Borjan nije mogao ništa kod udarca Bačuajia. Bila je Kanada bolji rival tokom čitavih 90 minuta, ali sreća nije bila na njihovoj strani, pa je… »
Kakve reči kapitena zvezde Borjan zagrmeo iz Katara: Ne, nije iznenađenje, Srbija će pobediti Brazil

Kakve reči kapitena zvezde Borjan zagrmeo iz Katara: Ne, nije iznenađenje, Srbija će pobediti Brazil

Alo 24.11.2022
Kanada je izgubila od Belgije (1:0) a golman Milan Borjan bio je iskren posle meč. - Odigrali smo veoma dobru utakmicu taktički, nismo iskoristili naše šanse i primili smo gol na našu gresku gol, nismo bili dovoljno skoncentrisani, krivo mi je jer… »

Vesti dana »