Повезане вести
Министарство: Још 123 деце треба да прими БЦГ вакцину
РТВ 24.11.2022
БЕОГРАД - Након извршене ревизије и допуне спискова деце за вакцинацију БЦГ вакцином, потребно је да се вакцинише укупно 676 деце, саопштило је данас Министарство здравља. До сада је вакцинисано 553 деце, међу којима 468 у… »
Још 123 бебе нису примиле БСЖ вакцину: Родитељи који се нису појавили на заказан термин још једном обавештени
Телеграф 24.11.2022
Вакцину БСЖ требало је да прими 676 деце. Још 123 деце је остало да прими БСЖ вакцину, коју нису у ГАК "Народни фронт", саопштило је Министарство здравља. Након извршене ревизије и допуне спискова деце за вакцинацију БЦГ… »
Још око 100 деце која грешком нису вакцинисана треба да прими БЦГ вакцину
Недељник 24.11.2022
ЕПА-ЕФЕ/Петер Комка ХУНГАРИ ОУТ (Бета) – Министарство здравља саопштило је да од 676 деце која су уместо вакцине БЦГ (Бе-се-же) грешком примила физиолошки раствор, до сада вакцинисано њих 553, медју којима 468 у Београду и 85 у… »
Министарство: БСЖ вакцину би требало да прими још 123 од укупно 676 деце
Еуроневс 24.11.2022
Након извршене ревизије и допуне спискова деце за вакцинацију БСЖ вакцином, потребно је да се вакцинише укупно 676 деце, саопштило је данас Министарство здравља. Досад је вакцинисано 553 деце, међу којима 468 у Београду и 85 ван… »
Вести дана »
Трагедија у Земуну: Радника обезбеђења ударио воз, огласили се из "Србијавоза"
Блиц пре 7 сатијош 1 повезана
Оцокољић: Одрадили смо добар посао, није било лако да се припремимо за утакмицу
Политика пре 3 сатајош 4 повезане
Поништена наредба; Суд дозволио Трампу да распореди Националну гарду у Вашингтону
Курир пре 2 сатајош 1 повезана






