Povezane vesti
Ambasador Irana u poseti Novom Sadu: Nimalo ne čudi što je titula Evropske prestonice kulture pripala Srpskoj Atini
Blic 24.11.2022
Gradonačelnik Novog Sada Milan Đurić i ambasador Islamske Republike Iran Nj. E. Rašid Hasan Pur Baei sastali su se u Gradskoj kući i tom prilikom istakli da se dobri bilateralni odnosi Srbije i Irana, odražavaju pozitivno i na odnose iranske ambasade i… »
Otvoreni smo za biznismene iz Irana, poručio gradonačelnik Novog Sada
Slobodna Evropa 24.11.2022
Vrata Novog Sada su otvorena za sve poslovne ljude i kulturne delatnike iz Irana, poručio je novosadski gradonačelnik Milan Đurić na sastanku sa ambasadorom Islamske Republike Iran Rašidom Hasanom Pur Baeijem, u četvrtak, 24. novembra. Kako je saopštio… »
Ambasador Islamske Republike Iran u Novom Sadu
RTV 24.11.2022
NOVI SAD - Gradonačelnik Novog Sada Milan Đurić i ambasador Islamske Republike Iran Nj. E. Rašid Hasan Pur Baei sastali su se u Gradskoj kući i tom prilikom istakli da se dobri bilateralni odnosi Srbije i Irana, odražavaju pozitivno i na odnose iranske… »
Gradonačelnik se sreo sa ambasadorom Irana
Dnevnik 24.11.2022
Gradonačelnik Novog Sada Milan Đurić i ambasador Islamske Republike Iran Rašid Hasan Pur Baei sastali su se u Gradskoj kući i tom prilikom istakli da se dobri bilateralni odnosi Srbije i Irana, odražavaju pozitivno i na odnose iranske ambasade i Novog… »
Vesti dana »
U Deliblatskoj peščari stabilno, ali izazovno: Ambasador EU za N1 - "pomoć mora biti zatražena da bi bila pružena"
N1 Info pre 44 minutajoš 53 povezane
Fiskalni savet: Rebalansom budžeta za 2026. neopravdano deficit povećan na 3,5 odsto BDP-a
Serbian News Media pre 3 satajoš 30 povezanih
Počela vanredna sednica Skupštine Srbije sa rebalansom budžeta na dnevnom redu
Naslovi.ai pre 3 satajoš 54 povezane
U Srbiji od groznice Zapadnog Nila obolelo 11 ljudi, pet više nego prethodne sedmice
Beta pre 4 minutajoš 23 povezane





