Povezane vesti

Šerbedžija: Gledajte u život napred, pokušajte živeti bez gorčine

Šerbedžija: Gledajte u život napred, pokušajte živeti bez gorčine

N1 Info 24.11.2022
Legendarni glumac, pesnik, reditelj i muzičar Rade Šerbedžija, družio se sa medijima povodom tradicionalnih novogodišnjih koncerata. Ove godine on će se, sa zadovoljstvom, družiti sa publikom 21.decembra u mts Dvorani u Beogradu i sutradan… »
Koncert Radeta Šerbedžije 22. decembra u Novom Sadu

Koncert Radeta Šerbedžije 22. decembra u Novom Sadu

Dnevnik 24.11.2022
BEOGRAD: Glumac, književnik, reditelj i muzičar Rade Šerbedžija susreo se danas sa medijima u Lisabon bar Mts Dvorane povodom koncerata naziva "Eto pjesme" koje će održati pred Novu godinu 21. i 22. decembra u Beogradu i Novom Sadu. Šerbedžija je… »
Šerbedžija će vas šokirati: Neočekivani gost na njegovom koncertu u Beogradu VIDEO

Šerbedžija će vas šokirati: Neočekivani gost na njegovom koncertu u Beogradu VIDEO

Nova 24.11.2022
Moj glavni gost će biti Muharem Serbezovski, najavio je Rade Šerbedžija, koji će nastupiti 21. i 22. decembra u Beogradu i Novom Sadu. Glumac, pesnik , reditelj i muzičar, Rade Šerbedžija, održaće koncert sa svojim bendom Zapadni kolodvor 21… »
Šerbedžija najavio koncerte: “Pusti to, nove pesme su dobre samo kad postanu stare”

Šerbedžija najavio koncerte: “Pusti to, nove pesme su dobre samo kad postanu stare”

Danas 24.11.2022
Rade Šerbedžija, slavni glumac, danas je u Beogradu najavio svoje tradicionalne koncerte u decembru. „Svaki moj koncert je drugačiji, uvek ubacim nešto novo. Ti moji nastupi su zapravo moje predstave“, rekao je Šerbedžija novinarima i tako… »

Vesti dana »