Povezane vesti

FOTO Utisci iz Katara: Sve funkcioniše, savršeno su organizovani

FOTO Utisci iz Katara: Sve funkcioniše, savršeno su organizovani

Radio 021 25.11.2022
Dan posle meča sa Brazilom i otrežnjenja za navijače Srbije, iz Dohe se za 021.rs javlja Slobodan Krajnović sa utiscima. Fudbaleri Srbije izgubili su sinoć od reprezentacije Brazila u utakmici prvog kola grupe G na Svetskom prvenstvu što je brzo… »
Vučić ogrnut zastavom gledao utakmicu s vojnicima, pa se sklonio po strani, „da ne maleriše“ FOTO

Vučić ogrnut zastavom gledao utakmicu s vojnicima, pa se sklonio po strani, „da ne maleriše“ FOTO

Nova 25.11.2022
Predsednik Srbije, Aleksandar Vučić, održao je dato obećanje. Zajedno sa pripadnicima vojne policije sinoć je gledao meč Srbije i Brazila. Kako je prethodno najavio, nakon toga sklonio se po strani, da ne maleriše. Sa šalom oko vrata u bojama… »
Novi ministar turizma i Rasim Ljajić prate utakmicu Srbija-Brazil u loži sa šeicima u Kataru (FOTO)

Novi ministar turizma i Rasim Ljajić prate utakmicu Srbija-Brazil u loži sa šeicima u Kataru (FOTO)

Danas 24.11.2022
Ministar turizma i omladine Husein Memić podelio je na svom Instagram nalogu fotografiju sa Rasimom Ljajićem iz Katara sa utakmice reprezentacije Srbije protiv Brazila. „Večeras u društvu Rasima Ljajića i Enesa Buhića u svečanoj loži Šeika… »
Srbija se bodri sa svih strana: Navijači iz Berana prate Srbiju u Kataru (foto)

Srbija se bodri sa svih strana: Navijači iz Berana prate Srbiju u Kataru (foto)

Večernje novosti 24.11.2022
SRBIJA igra protiv Brazila prvi meč na Svetskom prvenstvu, a utakmicu u Lusailu prate i navijači iz Berana. FOTO: M. Sekulović Podrška "orlovima" je stigla sa svih strana. U Nikšiću se gleda, širom Beograda i naše zemlje, dvorane "Aleksandar… »
Srbija se prati na svakom koraku: Mnogi nisu bili pored malih ekrana - a pogledajte kako su se neki od njih snašli (foto)

Srbija se prati na svakom koraku: Mnogi nisu bili pored malih ekrana - a pogledajte kako su se neki od njih snašli (foto)

Večernje novosti 24.11.2022
SRBIJA igra protiv Brazila prvi meč na Svetskom prvenstvu, a utakmicu na Lusailu ne može da prati veliki broj naših građana koji iz raznih obaveza nisu pored malih ekrana. FOTO: Fudbalski savez Srbije Ipak, naši sugrađani su se snašli, a utakmica… »
"Izgubili ili pobedili, mi smo uvek uz vas": Vučić prati meč Srbija - Brazil na SP u Kataru

"Izgubili ili pobedili, mi smo uvek uz vas": Vučić prati meč Srbija - Brazil na SP u Kataru

Blic 24.11.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je na Instagramu da prati meč Svetskog prvenstva u Kataru između Srbije i Brazila. "Idemooo, Srbija!", poručio je Vučić na Instagram nalogu avucic. "Izgubili, ili pobedili, mi smo uvek uz vas. Mi smo uvek… »
Vučić objavio fotografije na Instagramu kako prati utakmicu Srbija-Brazil (FOTO)

Vučić objavio fotografije na Instagramu kako prati utakmicu Srbija-Brazil (FOTO)

Danas 24.11.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić putem svog Instagram naloga podržao je reprezentaciju koja trenutno igra protiv Brazila na Svetskom prvenstvu u fudbalu. „Izgubili, ili pobedili, mi smo uvek uz vas. Mi smo uvek uz našu reprezentaciju. Napred… »
(FOTO) „Idemoooooo…..“: Novak Đoković uz karakterističan usklik podržao srpske fudbalere

(FOTO) „Idemoooooo…..“: Novak Đoković uz karakterističan usklik podržao srpske fudbalere

Danas 24.11.2022
Najbolji teniser sveta svih vremena stao uz svoje zemljake na premijeri Svetskog prvenstva. Novak Đoković obožava i prati razne sportove, a poznat je i po tome što je uvek uz sportiste iz svoje zemlje. Kao večeras uz fudbalere, koji u Dohi sa… »
Predsednik ogrnuo zastavu: Vučić prati meč protiv Brazila - Idemo, Srbija! (foto)

Predsednik ogrnuo zastavu: Vučić prati meč protiv Brazila - Idemo, Srbija! (foto)

Večernje novosti 24.11.2022
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić prati meč Svetskog prvenstva u Kataru Srbija Brazil. Foto: Instagram - Idemooo, Srbija! - poručio je Vučić na Instagramu. Objava koju deli Aleksandar Vučić (@avucic) - Izgubili, ili pobedili, mi smo uvek uz vas… »
Ovo nema cenu: Kosovska Mitrovica uz "orlove"! (video)

Ovo nema cenu: Kosovska Mitrovica uz "orlove"! (video)

Večernje novosti 24.11.2022
FUDBALSKA utakmica između Srbije i Brazila večeras se prati i u Kosovskoj Mitrovici, i to sa mnogo strasti. Foto: Novosti U punoj "Hali sportova" u severnoj Kosovskoj Mitrovici prvu utakmicu Srbije na Svetskom prvenstvu prati više stotina navijača… »
Podrška Srbiji iz "pionira": Navijače Zvezde posle pobede u Evroligi ostali da gledaju Piksijeve "orlove" (VIDEO)

Podrška Srbiji iz "pionira": Navijače Zvezde posle pobede u Evroligi ostali da gledaju Piksijeve "orlove" (VIDEO)

Večernje novosti 24.11.2022
NAVIJAČI Crvene zvezde pružili su podršku košarkašima u Evroligi, a dobar deo njih je ostao u dvorani "Aleksandar Nikolić" kako bi gledao utakmicu Srbija - Brazil na Svetskom prvenstvu. FOTO: M. Vukadinović Crveno-beli su savladali Makabi. U tome… »

Vesti dana »