Povezane vesti

Dešan: Danska potcenjena, lako menjaju stil igre i to stvara probleme

Dešan: Danska potcenjena, lako menjaju stil igre i to stvara probleme

Politika 25.11.2022
DOHA – Selektor fudbalske reprezentacije Francuske Didije Dešan ocenio je danas da je selekcija Danske potcenjena uzimajući u obzir njihove istinske kvalitete, uoči duela te dve ekipe na Svetskom prvenstvu u Kataru. „Mislim da su potcenjeni, s… »
Mitrović: Zdrav sam, zato sam ovde!

Mitrović: Zdrav sam, zato sam ovde!

Sport klub 25.11.2022
Razočaran ishodom, nogama teškim kao da od olova, napustio je Aleksandar Mitrović svlačionicu Srbije na Lusailu. Od izveštača iz Dohe Srpski rekorder imao je šta da ispriča posle poraza od Brazila (0:2). „Razočarani smo, jer je izostala pobeda… »
Tijago Silva pecnuo Piksija: Da je malo bolje analizirao…

Tijago Silva pecnuo Piksija: Da je malo bolje analizirao…

Sport klub 25.11.2022
Brazilski fudbaler Tijago Silva rekao je da je selektor reprezentacije Srbije Dragan Stojković izjavama pre meča te dve selekcije na Svetskom prvenstvu pokazao nepoštovanje prema njegovom timu. Selektor Srbije je dan pre utakmice sa Brazilom… »
Dešan: Danci su potcenjeni, a potrebna im je pobeda…

Dešan: Danci su potcenjeni, a potrebna im je pobeda…

Sport klub 25.11.2022
Selektor Francuske Didije Dešan ocenio je da je selekcija Danske potcenjena uzimajući u obzir njihove istinske kvalitete, uoči duela te dve ekipe na Svetskom prvenstvu u Kataru. „Mislim da su potcenjeni, s obzirom na njihov pravi kvalitet. Mogu veoma… »
U redovima Francuske oprezni pred duel sa dancima: „Potcenjeni su!“

U redovima Francuske oprezni pred duel sa dancima: „Potcenjeni su!“

Hot sport 25.11.2022
Neće biti lako. Svetsko prvenstvo u Kataru je u punom zamahu. Već su počele utakmice drugog kola grupne faze. Svetski šampioni, Francuzi, sutra će od 17 časova igrati derbi grupe protiv selekcije Danske. Mbape i društvo su lagano savladali… »
Milenković detaljno analizirao poraz od Brazila: Hteli smo da imamo još bolji posed, nismo imali strpljenja!

Milenković detaljno analizirao poraz od Brazila: Hteli smo da imamo još bolji posed, nismo imali strpljenja!

Hot sport 25.11.2022
Ovo je bio plan. Nakon utakmice Srbije i Brazila i poraza naše selekcije rezultatom 2:0, medijima se obratio Nikola Milenković. On je u razgovoru za Mozzart Sport, istakao da ostaje žal za drugim poluvremenom, kao i da su sledeće dve utakmcie jako… »
Tijago Silva pecnuo Piksija: Da je malo bolje analizirao…

Tijago Silva pecnuo Piksija: Da je malo bolje analizirao…

N1 Info 25.11.2022
Brazilski fudbaler Tijago Silva rekao je da je selektor reprezentacije Srbije Dragan Stojković izjavama pre meča te dve selekcije na Svetskom prvenstvu pokazao nepoštovanje prema njegovom timu. Selektor Srbije je dan pre utakmice sa Brazilom… »
Brazilci pobesneli zbog piksijeve izjave Tvrde da naš selektor nije pokazao poštovanje? Zbog jedne rečenice imali dodatni…

Brazilci pobesneli zbog piksijeve izjave Tvrde da naš selektor nije pokazao poštovanje? Zbog jedne rečenice imali dodatni…

Alo 25.11.2022
Fudbaler Brazila Tijago Silva je posle mač protiv selekcije Srbije (2:0) imao poruku za selektora našeg tima Dragana Stojkovića. - Uvek smo srećni kada pobedimo sa 1:0 ili 2:0. Srećni zbog toga što pozadi nismo mnogo trpeli. Ne volim mnogo da… »
Lukić: Nećemo se predati

Lukić: Nećemo se predati

Novi magazin 25.11.2022
Fudbalski reprezentativac Srbije Saša Lukić rekao je da se ekipa posle večerašnjeg poraza od Brazila neće predati i da će u preostale dve utakmice na Svetskom prvenstvu pokušati da odigra dobro. "Igrali smo prvo poluvreme na dobrom nivou, držali… »
Tijago Silva: Piksi nas nije poštovao, njegove izjave su nas motivisale

Tijago Silva: Piksi nas nije poštovao, njegove izjave su nas motivisale

Euronews 25.11.2022
Defanzivac Brazila, Tijago Silva, govorio je posle pobede svoje selekcije nad Srbijom (2:0) u prvom kolu grupe G na Svetskom prvenstvu. On je istakao da su njega i saigrače motivisale izjave selektora "orlova", Dragana Stojkovića Piksija. "Uvek smo… »
Tijago Silva: Stojković je pokazao nepoštovanje

Tijago Silva: Stojković je pokazao nepoštovanje

Radio sto plus 25.11.2022
Brazilski fudbaler Tijago Silva rekao je da je selektor reprezentacije Srbije Dragan Stojković izjavama pre meča te dve selekcije na Svetskom prvenstvu pokazao nepoštovanje prema njegovom timu. Selektor Srbije je dan pre utakmice sa Brazilom… »
Mitrogol svestan šta je falilo: „Nedostajao je taj ‘bezobrazluk’ koji umemo da imamo!“

Mitrogol svestan šta je falilo: „Nedostajao je taj ‘bezobrazluk’ koji umemo da imamo!“

Hot sport 25.11.2022
Teška noć za njega. Slegli su se utisci nakon sinoćnjeg poraza. Brazil je bio bolja ekipa i zasluženo su slavili sa 2:0. Ipak, za Orlove ništa se ne menja, pobeda u predstojeća dva duela znači prolaz u nokaut fazu. Najbolji strelac u istoriji… »
Piksi: Da nisam poveo trojicu povređenih bila bi revolucija u Srbiji

Piksi: Da nisam poveo trojicu povređenih bila bi revolucija u Srbiji

Vesti online 25.11.2022
Dragan Stojković Piksi, selektor fudbalera Srbije, poručio je posle poraza od Brazila (2:0) na otvaranju Mundijala da bi izbila revolucija u zemlji da nije poveo trojicu fudbalera koji su imali problema sa povredama. Piksi je apostrofirao da ekipa nema… »
Tijago Silva opleo po piksiju: Pokazao je nepoštovanje! Da je bolje analizirao naš tim...

Tijago Silva opleo po piksiju: Pokazao je nepoštovanje! Da je bolje analizirao naš tim...

Kurir 25.11.2022
Na konferenciji za medije naše selekcije novinari su Stojkovića pitali o sastavu Brazila i najavi da će igrati sa četvoricom napadača. "Sa četvoricom napadača? Onda smo gotovi. Ali hoće li neko da igra u odbrani?", nasmejao se Piksi. Ovim povodom… »
Aleksandar Mitrović otkrio kako je: Nisam fizički najbolje! Rečeno nam je da sve zavisi od nas

Aleksandar Mitrović otkrio kako je: Nisam fizički najbolje! Rečeno nam je da sve zavisi od nas

Večernje novosti 25.11.2022
NAPADAČ Srbije Aleksandar Mitrović analizirao je meč u kome je Srbija poražena 2:0 od Brazila. Foto: Printskrin/Twitter/@FSSrbije Napadač Fulama bio je razočaran porazom od Brazila. – Sigurno smo razočarani. Idemo dalje, i dalje sve zavisi od… »
Pa, šta SAD? Mitrović poslao jaku poruku, pa otkrio da li je spreman

Pa, šta SAD? Mitrović poslao jaku poruku, pa otkrio da li je spreman

Alo 25.11.2022
Aleksandar Mitrović bio je iskren posle poraza Srbije od selekcije Brazila (2:0). - Nije se završilo kako smo želeli, izgubili smo utakmicu. Sigurno razočaranje, nismo ostvarili pobedu, ali idemo dalje. Sve zavisi od nas. Da se oporavimo i da se… »
Brazil ipak prejak za Srbiju: Rišarlison enigma za „orlove“, drugi gol dao makazicama

Brazil ipak prejak za Srbiju: Rišarlison enigma za „orlove“, drugi gol dao makazicama

Danas 25.11.2022
Fudbaleri Brazila nadigrali su Srbiju – 2:0 (0:0) u prvom kolu G grupe Svetskog prvenstva u Kataru. Dvostruki strelac Rišarlison bio je najveća enigma za „orlove“, a meč je obeležio njegov drugi gol koji je postigao makazicama. Prvi minut… »
Jedna slika, hiljadu reči: Reakcija Piksija posle makazica Rišarlisona govori više od svega (FOTO)

Jedna slika, hiljadu reči: Reakcija Piksija posle makazica Rišarlisona govori više od svega (FOTO)

Danas 25.11.2022
Srbija je izgubila od Brazila (0:2) u prvom kolu G grupe Svetskog prvenstva u Kataru. „Orlovi“ su se odlično držali u provom poluvremenu, ali su u drugom bili potpuno nemoćni protiv „karioka“. Oba gola za Brazil dao je Rišarlison, a naročito… »
„Jedna lopta mi je bila potrebna da probijem Srbiju“: Rišarlison objasnio pobedu svog Brazila

„Jedna lopta mi je bila potrebna da probijem Srbiju“: Rišarlison objasnio pobedu svog Brazila

Danas 25.11.2022
Strelac oba gola za prvog favorita za osvajanje Svetskog prvenstva u Kataru kaže da je večeras ostvario „san iz detinjstva“. Brazil je večeras bio bolji tim od Srbije, a zasluženih 2:0 potpisao je Rišarlison. „Odigrali smo dobru utakmicu… »
„Kad sam ovde, znači da sam zdrav“: Aleksandar Mitrović objasnio svoje fizičko stanje, o kom je pričao i selektor

„Kad sam ovde, znači da sam zdrav“: Aleksandar Mitrović objasnio svoje fizičko stanje, o kom je pričao i selektor

Danas 25.11.2022
Najbolji strelac srpskog fudbala nije hteo da se žali na dug oporavak od povrede, kao razlog zbog čega nije ušao u ozbiljnu šansu tokom izgubljene utakmice sa Brazilom (0:2). Selektor Dragan Stojković je poraz Srbije objasnio neobjašnjivim fizičkim… »
„Nemoć, utišana euforija…“: Regionalni mediji nisu štedeli Srbiju za inferiornu igru protiv Brazila

„Nemoć, utišana euforija…“: Regionalni mediji nisu štedeli Srbiju za inferiornu igru protiv Brazila

Danas 25.11.2022
Novinari iz Hrvatske, Crne Gore i Bosne i Hercegovine na isti način videli poraz Orlova od Karioka (0:2). Dušan Tadić i društvo su nekako izgurali prvo poluvreme derbija G grupe Svetskog prvenstva u Kataru, ali im je Rišarlison u drugom pokazao da su… »
„Brazil zaslužio pobedu, mi moramo naći način da prođemo dalje“: Dušan Tadić realan posle poraza

„Brazil zaslužio pobedu, mi moramo naći način da prođemo dalje“: Dušan Tadić realan posle poraza

Danas 24.11.2022
Kapiten Srbije ne spori razliku u pokazanom fudbalu. Srbija je izgubila od Brazila (0:2), u prvom kolu G grupe Svetskog prvenstva. „Brazil je izuzetno jak, zaslužili su ovakvu pobedu, a mogli su dati još neki gol“, konstatovao je Dušan Tadić… »
„Šokiran sam koliko smo fizički pali u drugom poluvremenu, voleo bih da znam zašto“: Dragan Stojković locirao uzrok…

„Šokiran sam koliko smo fizički pali u drugom poluvremenu, voleo bih da znam zašto“: Dragan Stojković locirao uzrok…

Danas 24.11.2022
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije analizirao 0:2 u prvom kolu G grupe Svetskog prvenstva. Orlovi su ostali bez bodova na premijeri u Kataru, a Dragan Stojković objašnjenje je našao u slaboj igri svog tima i vrhunskoj partiji Brazilaca. Uz… »
„Držali smo se do gola Brazilaca…“: Saša Lukić priznao pad u drugom poluvremenu i poručio „nema predaje“

„Držali smo se do gola Brazilaca…“: Saša Lukić priznao pad u drugom poluvremenu i poručio „nema predaje“

Danas 24.11.2022
Vezista reprezentacije Srbije već razmišlja o duelima sa Kamerunom i Švajcarskom, u nastavku borbi u G grupi Mundijala u Kataru. Orlovi nisu uspeli da pređu sa velikih reči na dela protiv moćnog Brazila, pa su utakmicu završili sa dve lopte u… »
Anketa: Ko je bio najbolji igrač Srbije u meču protiv Brazila?

Anketa: Ko je bio najbolji igrač Srbije u meču protiv Brazila?

Večernje novosti 24.11.2022
FUDBALERI reprezentacije Srbije su u grupi "G" započeli takmičenje na Svetskom prvenstvu. Četa Dragana Stojkovića Piksija odmerila je snage sa Brazilom koji je slavio rezultatom 2:0, a ujedno i pokazao zbog čega važi za jednog od glavnih kandidata… »
Prvi gol im je dao vetar u leđa Tadić vidi i pozitivnu stranu

Prvi gol im je dao vetar u leđa Tadić vidi i pozitivnu stranu

Večernje novosti 24.11.2022
FUDBALERI Brazila porazili su Srbiju 2:0, a kapiten Dušan Tadić nakon meča analizirao je duel. FOTO: Tanjug/AP Dušan Tadić je izneo svoje utiske nakon odigranog meča. - Moglo je bolje, Brazil je jak. Hteli smo pobedu bez obzira na protivnika. Imali… »
Piksi izabrao tim za Brazil: Vlahović ostao na klupi

Piksi izabrao tim za Brazil: Vlahović ostao na klupi

Danas 24.11.2022
Poznati su sastavi Srbije i Brazila koji će istrčati na teren „Luisao“ stadiona u prvom kolu G grupe Svetskog prvenstva u Kataru. Selektor Srbije Dragan Stojković Piksi odlučio je da Aleksandar Mitrović ipak počne od prvog minuta. SRBIJA: V… »

Vesti dana »